Corsa 1.7 DTI Hakkında

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 yıldır corsa c 1.7 dtı comfort kullanıyorum . bu kadar keyif alarak bindiğim bir araç daha olmamıştır . Chip yapılıncada roket gibi oldu 50 tl mazotla chipli halde karışık kullanımda 190 km yol yapıyorum , opeli topfas gurubundan ayıran en iyi motor bu araçtadır 1.7 dtı ısuzu gerisi yalan...

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin araçlara bakış açısı, beklentisi farklıdır, bütçene göre zevkine hitap eden araç, en iyi araçtır bence.

Şahsen kullandığım araçtan aşırı derecede memnunum, çok severek kullanıyorum, zor bir ihtimal; ama olur da satarsam yine Corsa C alırım, motoru, modeli, donanımı vs. o gün ki bütçeme bağlıdır artık.

1.7 DTI lar konusuna gelince; herkesin bu araçlar üzerinde farklı farklı yorumları var, kimisi kullanıyor arızasını, masrafını bitiremiyor, kimisi dolduruyor motoru, 150 üzeri hpler alabiliyor, atmosferik vti lar kovalıyor. vs. vs.

Halen alınıp satılabiliyor ve her geçen gün temiz 1.7 DTI arayan birileri duyuyorum. Fiyatları ise zamanla yükselip gidiyor artık.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin araçlara bakış açısı, beklentisi farklıdır, bütçene göre zevkine hitap eden araç, en iyi araçtır bence.

Şahsen kullandığım araçtan aşırı derecede memnunum, çok severek kullanıyorum, zor bir ihtimal; ama olur da satarsam yine Corsa C alırım, motoru, modeli, donanımı vs. o gün ki bütçeme bağlıdır artık.

1.7 DTI lar konusuna gelince; herkesin bu araçlar üzerinde farklı farklı yorumları var, kimisi kullanıyor arızasını, masrafını bitiremiyor, kimisi dolduruyor motoru, 150 üzeri hpler alabiliyor, atmosferik vti lar kovalıyor. vs. vs.

Halen alınıp satılabiliyor ve her geçen gün temiz 1.7 DTI arayan birileri duyuyorum. Fiyatları ise zamanla yükselip gidiyor artık.

3 yıl önce 1 yıl süreyle kullanmıştım sonra geçen ay tekrar temizini bulup aldım. Ben de çok düşündüm 1.4 alıp tüp taksam mı filan ama, hem lpg gibi sonradna montaj bir yakıt sisteminin ne kadar verimli olabilweceği konusu hem de dti deki o güzel tork duygusundan ve isuzu motor'un sağlamlığı yüzünden dti aldım.

Dti ler de kronik problemler tabiki var, ama bakımlı bir araç alınırsa ve kronikler konrtol edilirse sorun çıkarmıyor.

Dizel dizeldir. Ama 1.4 comfort'un orjinal döşemeleri ve göğüs ayrıntısı herzaman hoşuma gitmiştir.

ILoveOpel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel ile Şahin'i kıyaslamak bence yanlış. Neredeyse şahin fiyatına alıyorsunuz bu araçları fakat opel sağlamlığı ile kendini belli ediyor.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha dur

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
:) comfort 1.7 lerde var biraz araştırma lazım. temizini bulursan tadından yenmez. ortalama 100tl mazot ile 450km yol yapıyorum
yakıt bendede aynı. dün alanyaya filan gidip geldim. 100TL koydum 380km yaptım çeyreğin hafif aldında daha. bende çok yaktı dedim. demek normalmiş. :)

Kardeş aman aman dost tavsiyem olsun sana. Temiz felan diye aldanma sakın bulaşma anadan doğma spastik bu araba her yerinden zarar vergiden bakımdan mazottan bırak git ticari çıkması şayin al...
tipik caner yorumu :) bayılıyorum olm senin bu yorumlarına :)

3 yıldır corsa c 1.7 dtı comfort kullanıyorum . bu kadar keyif alarak bindiğim bir araç daha olmamıştır . Chip yapılıncada roket gibi oldu 50 tl mazotla chipli halde karışık kullanımda 190 km yol yapıyorum , opeli topfas gurubundan ayıran en iyi motor bu araçtadır 1.7 dtı ısuzu gerisi yalan...
bende uzun zamandır kullanıyorm. daha şeytan kulağına hiç büyük sorun çıkarmadı maşallah.
:) ben memnunum valla şans demekki :D

+++++