Corsa 1.7 DTİ Racing

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım zaman sıkıntım yok ve ben kendım yaptıgım ve cıla makınası kullandıgım ıcın yedırmeme sorunu da yok pek. ama benım tecrubelerıme gore 2. yıkamadan sonra her turlu parlatıcı cılanın etkısı gıdıyor. o yuzden sordum. sonax meguiars çbs ve bi kaç markanın cılasını kullandım. ılk 2 yıkama da parlaklık guzel. sonrası tırt

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ara ben her hafta sonu cila atıodum :) 20-30 liralık makina kullanıosan elinle daha güzel atarsın emin ol ;) pro makinada zaten yedirmeme sorunu yok...dediğim gibi önce ince pasta geç üstgüne cila uygua sonuç nasıl olcak
şu an 2-3 ayda bir cilalıyoruz..
yılda birde sonax tarzı detaylı iç dış.... ;)

buda motorun temizlediğim hali

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk sayfalardan itibaren baktım,çok fazla negatif yorum yazacaktım ki,herşey değişmiş nerdeyse :) jantlar bence tam bir felaket idi,Momo'lar 10 numara olmuş diyebilirim..gerçekten çok çok iyi seçim..Aracta artık göze batan hiçbirşey yok gibi..Egzoz değiştirmeni,yaylanmanı,ve kapı çıtalarını iptal etmeni öneririm sadece...çok çok güzel araç :) Allah kaza bela vermesin.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk sayfalardan itibaren baktım,çok fazla negatif yorum yazacaktım ki,herşey değişmiş nerdeyse :) jantlar bence tam bir felaket idi,Momo'lar 10 numara olmuş diyebilirim..gerçekten çok çok iyi seçim..Aracta artık göze batan hiçbirşey yok gibi..Egzoz değiştirmeni,yaylanmanı,ve kapı çıtalarını iptal etmeni öneririm sadece...çok çok güzel araç :) Allah kaza bela vermesin.
bu jant ölçüleri ile yay biraz zor ama yaylı gibi duruyor zaten;)

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef yay olmuo :)
Takınca direk dodiklerin üstüne oturuo araç bikaç işlemle olabilir aslnda ama jantların iç kısmından kampanalardan torna ile aldırmak lazım malum yollar zaten bozuk fazla fanteziye gerenk yok...Şu aşamada yapacak pek fazla birşey kalmadı orjinal yan marşbiyel düşünüyorum belki tampolar değiştirebilirim...
to be continued...

denizci81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
205 40 17 ile sorun yaşadınız mı?