Corsa 1.7 DTİ Racing

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni resimler....

s6300745wu1.jpg

s6300736ap8.jpg

s6300738ui3.jpg

s6300762qo8.jpg

s6300718uy0.jpg

s6300744vi0.jpg

s6300793vd7.jpg

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni resimler daha bir hoş olmuş plaka güzel ama umarım polisler birşey demez benimkide app ancak düz yazdırdım ben kazasız belasız surusler.

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 ay oldu bastıralı şükür şu güne kadar plakadan çewrilmedim,çewrilmemeye özen gösteriyorum :D

Melih kardeş yay olayı gerekli ama malum yollar bozuk arabanın anası zaten ağlıyor bide yaylarsak vay haline... ;)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hekımoglu araban cok guzel. çok yol yapmada satarken senden alayım bızımkını satıp :p cunku ben bu kdr uygulamaya cesaret edecek yurek goremeddım kendimdeee. uygulanmışını alalım diyorum :)

Arada gözümden kaçmadı. app ler sökülmüş hayırdır?

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hekımoglu araban cok guzel. çok yol yapmada satarken senden alayım bızımkını satıp :p cunku ben bu kdr uygulamaya cesaret edecek yurek goremeddım kendimdeee. uygulanmışını alalım diyorum :)

Arada gözümden kaçmadı. app ler sökülmüş hayırdır?

Eyvallah kardeşim değerli yorumun için teşekkürler...Bi ara satmaya niyetlendim yapacak birşey kalmadı diye sıkılmaya başladım ama yinede kopamıyorum :D
Malesef zevkle bindiğim için km de yerinde durmuyor :p Satacağım zaman dediğin gibi alacak kişi extralarla uğraşmayacak...
App leri sökme nedenine gelince değişiklikten ziyade çok fazla merkezi yerlere gidiyorum araba zaten göze batıyo bide plakadan cezalandırılmayalım dedim...Ama havalar iyi olsun app ye devam ;)