Corsa 1.7 modİfİye

Corsahmb62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Corsa 1.7 aracım var.Suan hemen hemen orjinal halde.15 bbs jant var.Arkalar biraz kamber.Önde GSİ tampon var ve kaput maskesi takılı.Ama aracı daha güzel hala getirmek için bilgim yok.Ne aksesuarlar takabilirim?Nasıl daha tatlı konuma gelebilir yardımcılarınızı bekliyorum

not: ilk arabam olduğundan şifreleri konusmayın lütfen benim anlıcağım dilden konusun 😄

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.corsa 1.7 aracım var.suan hemen hemen orjinal halde.15 bbs jant var.arkalar biraz kamber.Önde gsİ tampon var ve kaput maskesi takılı.ama aracı daha güzel hala getirmek için bilgim yok.ne aksesuarlar takabilirim?nasıl daha tatlı konuma gelebilir yardımcılarınızı bekliyorum

not: Ilk arabam olduğundan şifreleri konusmayın lütfen benim anlıcağım dilden konusun 😄

aracinizin resimlerinizi ekleyebilirseniz daha cok yorum ve oneri alabilirsiniz..

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Corsa 1.7 aracım var.Suan hemen hemen orjinal halde.15 bbs jant var.Arkalar biraz kamber.Önde GSİ tampon var ve kaput maskesi takılı.Ama aracı daha güzel hala getirmek için bilgim yok.Ne aksesuarlar takabilirim?Nasıl daha tatlı konuma gelebilir yardımcılarınızı bekliyorum

not: ilk arabam olduğundan şifreleri konusmayın lütfen benim anlıcağım dilden konusun 😄

Merhaba, bence yapman gereken işlemler aşağıdaki gibi;

- Kamberleri iptal et standarta dön. Kamber neden var? Drift mi yapıyorlarmış araçla? Arkadan itiş mi araç?

- Orjinal plastik corsa c gsi tamponu ise durabilir. Eğer fiber bir tampon ise onu da çıkarıp orjinal tamponunu tak.

-maskeyi tabii ki çıkart

- 3.5 cm yay, app plaka açık tonlarda cam filmi ve mümkünse yazılım ile düzgün apachi donanımlarından uzak bir dti'a sahip olabilirsin.