corsa 111. yıl herkeze selamlar

sympha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide 1 milyar küsür dedi kasko için opel yetkilisi

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dizel araç alıyorum corsa banada 34 bine bıraktılar kasko hariç fiyat bu çok mu ki anlamadım

Donanım olarak araç neydi(esentia-enjoy-cosmo) dizel(75 hp mi? 90 hp mi?) renk metalik mi? vites (otomatik mi manuel mi?)

Kasko normal ben hala 07' model aracıma 750-800 civarı kasko+trafik sigortası yaptırıyorum.

sympha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanım olarak araç neydi(esentia-enjoy-cosmo) dizel(75 hp mi? 90 hp mi?) renk metalik mi? vites (otomatik mi manuel mi?)

Kasko normal ben hala 07' model aracıma 750-800 civarı kasko+trafik sigortası yaptırıyorum.
dizel enjoy manuel vites 75 1 milyarıda geçebilirmiş kesin bişey demedi kasko için metalik değil fiyat konusunda hiç yardımcı olmadılar

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Hayırlı Olsun Sezgin Bey Allah Kazadan Beladan Saklasın..

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım 2007 ocak ayında aldım aldığım günden beri sürekli ama sürkli kullandım, araban bence harika bir araba, dere-tepe dümdüz kullan kaya ile aynı sağlamlıkta 3 yıl sonra sattım tam 60000 km deydi kaza yapmıştım servis hiç güzel toplayamadı satış sebebim oldu sana tek tavsiyem ayrıca benim kaza sebebim latiklerin continental ise 40000 km değiştir dişlerin derinliğine aldanma güle güle kullan başka bir sorunu yok arabanın yakıtta merak etme 10000 km düşecek hayırlısı olsun

cagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 3 hafta once aldim corsa 111.yil easytronic teknik gri birde ek olarak bodykit taktirdim gerçektende çok memnunum hem dış görünümü hemde iç tasarım olarak.

metdical

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar. corsa 90 beygir 111. yıl cdti ile astra classic 1.3 cdti konfor paket arasında kaldım. sizce hangisini almak daha mantıklı olur. astra konusunda kafama takılan olay motorun arabanın agırlıgına göre hantal kalıp sürüş zevkini baltalayabilir söylentileri. hız meraklısı degilim ama araba sollarken takılıp kalmak istemem.önerilerinizi bekliyorum. iki araba arasında 1-1.5 milyar oynuyor

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw alınmış araç fiyatı hakkında yorum yapmayında alan arkadaş kafasına takmadan içine sinerek binsin arabasına nasıl iştir anlamadım yahu.

güle güle kullanın...

oguzt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar ben yazdığınız opel corsa fiyatlarını anlamadım 1 hafta önce corsa enjoy 1.3 cdti 111. yıl modelini 31.750 ye aldım park sensörü hediye , kaskoyuda opeldeki axa oyak acentasına yaptırdım 840 tl onuda 10 taksitte ödiyeceğim. bilgilerinize . aracımda gayet güzel , bence 31.750 ye çıkamıyosanız 30.250 ye corsa essentia c'mon 3 cdti alın, ben bu fiyatı aldım bayiden sonra zorladım 1.500 lira daha enjoy aldım, dizel alın abicim eğer illana benzinli kullancam demiyosanız, içeri ses falan almıyo yalıtım süper , hiç olmazsa rahat rahat binin, zaten küçücük bagaj var birde lpg koysan yer kalmaz. herkesin kendi zevki kendi bütçesi ama bence imkan varsa bu devirde eizel alın, daha il depoyla 900 km yaptım , 150 si şehir içi full klima açık

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiatı kafaya takmayın.hayırlı uğurlu olsun.güle güle kullan.