corsa 2006 silverline özellikleri?

kut83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa 2006 cdtı silverline'm var ve özelliklerini bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz özelliklerini bilen yazarsa sevinirim

bildiğiniz bütün özelliklerini :good:

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım opelin satış politikası silverline ın çıkma sebebidir dediğim gibi enjoy un spor paketli ayrıca daha alımlı görünmesi için mercekli 3d elipsoid far ve siyah ve beyaz tabanlı olmak üzere iki çeşit stop eklenmiş halidir enjoy modelinin sahip olduğu donanımlara sahiptir ek hiçbirşey yok özel seriliği burdan gelir

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç bir enjoy da mercekli far göremedim. silverline 0opelin 2006 yılına özel üretmiş oldugu bi seri

özelliklerini bilen arkadaşlar paylaşımlarınızı bekliyorum.

silverline ın da spor paketi vardı. ben ekstra para vermiştim hatta. mercekli far spor pakete dahildi beyaz zemin göstergeler vs. düz far spor paketi olmayan silverline da var yani. neyse, teknik verileri vs mi istiiyosun sen?? öyleyse mail adresini ver atayım.

kut83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silverline ın da spor paketi vardı. ben ekstra para vermiştim hatta. mercekli far spor pakete dahildi beyaz zemin göstergeler vs. düz far spor paketi olmayan silverline da var yani. neyse, teknik verileri vs mi istiiyosun sen?? öyleyse mail adresini ver atayım.

teknik özelliklerini ve kumanda kollarını kullanımını istiyorum flow me varmı park halinde sellektör kolunu çekince isteğigin tarafın parkları yanıyomu bu konularda yardımcı olursanız sevinirim