Corsa Alıcam Yardım

eserkose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

corsa almayı düşünüyorum, fakat çok modeli var enjoy,essentia,comfort.... kafam karışıyor bunların içerisinden hangisi en iyisidir.hangisini almamaı tavsiye dersiniz.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c ve d de en iyiler cosmo modeli yani en donanımlı olan
essentia da en baz versiyon

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bence paran varsa cosmo al tabikide...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paran varsa essentia alma derim. herşeyi kısıp sade bi şekilde veriyolar.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben essentia aldım bari sen alma:D enjoy yeterlidir..cosmo alınca elektronik klima falan olucak arabada ne bilim belki cruise kontrol o kadar o kadarda gerekli şeyler deil yani..cosmo yu ilerde astra yada vectra falan alırken düşün bence:D enjoy alırsan biraz daha büyük lastik olur essentia ya göre..elektrikli aynaların olur..enjoyları bilmiyorum ama essentia da abs yok mesela yani en azından 2006 modellerinde yok diğerlerindede yoktur.. ve bide enjoy daha güzel duruyo... ayrıca corsa hız arabası deil o kadar geniş bi araba deil yani ben şahsen direksiyonda biraz daralıyorum bazen..frenleride çok iyi deildir ama ekonomik kendi çapında konforlu ve opel prestijini taşıyan bi araba.. ben pişman deilim corsa aldığıma.. ama diorum keşke enjoy alsaymışım

eserkose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim bende şu an enjoyların sport paketli olanlarına bakıyorum nelerine dikkat edeyim sizce, sonuçta 2.el alıcam

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben essentia aldım bari sen alma:D enjoy yeterlidir..cosmo alınca elektronik klima falan olucak arabada ne bilim belki cruise kontrol o kadar o kadarda gerekli şeyler deil yani..cosmo yu ilerde astra yada vectra falan alırken düşün bence:D enjoy alırsan biraz daha büyük lastik olur essentia ya göre..elektrikli aynaların olur..enjoyları bilmiyorum ama essentia da abs yok mesela yani en azından 2006 modellerinde yok diğerlerindede yoktur.. ve bide enjoy daha güzel duruyo... ayrıca corsa hız arabası deil o kadar geniş bi araba deil yani ben şahsen direksiyonda biraz daralıyorum bazen..frenleride çok iyi deildir ama ekonomik kendi çapında konforlu ve opel prestijini taşıyan bi araba.. ben pişman deilim corsa aldığıma.. ama diorum keşke enjoy alsaymışım

tüm opellerde abs standart olarak üretiliyor.senin aracından abs yi iptal etmişler galiba:)