corsa b ve aynalar...

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet, aynen öyle... ben ilk çıktığında servisin yolu gözüktü sanmıştım ama bir iki küçük müdahaleyle yerine oturdu... çok sevinmiştim ilkinde, ikincisinde de artik tamamen tecrübe etmiştim nasıl takıldığını... : )

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba aynası için bıcak tabanca vari seyler kapıp koşmak ürkütücü kişiden korkmak değil ne noktalara gelmişiz ondan korktum.

ben corsa b nin aynaları hem tasarım olarak hemde kırılmadan yerinden cıkıp takılabilmesi sayesinde inanılmaz ergonomik.

korkacak birşey yok; insan sıfatında aramızda gezinip, oksijenimizi tüketen bazı zevat, hakikaten insan olsa;
yüzlerce araçtan ve binlerce kişiden oluşan gişe kuyruğuna, diğerlerini "adam" hesabına saymadan, hoyratça girmeye teşebbüs etmese;
bu teşebbüsü sonuçsuz kaldığında, havalı kornasına peşpeşe basıp,el kol hareketleri yapmasa;
üstüne üstlük arabasında tüm kurallara riayet etmiş şekilde, hanımıyla oturan ve bir saati aşkın süredir sıranın kendisine gelmesini bekleyen "ben" kişisinin arabasını , yarım metrelik dikiz aynasında görmesine rağmen hiçe sayıp, konserve kutusu muamelesi yapmasa, canımı ve cananımın canını hiçe saymasa (ayna zerre kadar mühim değil);
ve dahası bunu farkettiğinde de gaza yüklenip kaçmaya kalkmasa;
beni zıvanadan çıkartamazdı..

inan korkacak bir şey yok; ben kişiyi yakalayabilseydim yine fiziki zarar manasında birşey yapmazdım.. Kolluğa teslim ederdim, ceza almasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapardım.

Ayrıca aynalarımızda hiç kullanışlı değil; keşke katlanabilir olsaydı..

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa haklı... beni de 100 km hizla giderken (ayrica önümde araba var trafik dolu yani) arkamdan sağa geçen bir kamyon üzerime kirmak suretiyle beni, benden önemlisi eşimi ve daha doğmamis bebeğimizi, kendi ile bariyerler arasında sıkıştırdı... benimde arabamda o an silah olsaydi -durmuştum ve avazım çıktığı kadar bağırıyordum arkasından- kesin ateşlerdim, düşünmezdim bile... evli ve çocuklu olmayan ve bunu yaşamayan anlamaz, anlayamaz... eşimi o haliyle korkutması bile silahin ateşlenmesi için yeterli sebep... muhtamelen lastiklerine ateş ederdim direk adama değil... akli başına gelirdi belki...

bu arada aynalarim sabit ama seviyorum... varsin sabit olsunlar...

Son düzenleme:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse abi yav; hakikaten hoş konular değil.. öfke baldan tatlı ama, o anki haleti ruhiyenin bedelide çok ağır olabilir. Bed şeyler bunlar..

Geçmiş olsun sizede ayrıca, allah esirgemiş.

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvalah car-das... bu arada bu car-das olayını tuttum bayağı...