Corsa c 1.7 dtı egsoz sesi alma

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu gün önceki aracımda olan spor egsozu corsaya bi takıyım dedim ses çıkmayacağından o kadar emindimki eksozcuda dedi zaten bende tak abi görüntü olur dedim en azından , usta taktı marşa bastım resmen şoka girdim , astrada bile bu sesi alamamıştım ne kulak tırmalıyor nede fısıldıyor tam benim istediğim tarzda homurdanıyor resmen çok ilginç ama sesi güzel verdi , uygulayacak olan arkadaşlara fikir olabilir.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünün markası nedir, ayrıca bir aparat var mıdır bu sesi alabilmek için, corsa hangisi(dizel,benzinli) ve bu aralar en önemlisi maliyet nedir :) biraz fazla oldu galiba :)

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünün markası nedir, ayrıca bir aparat var mıdır bu sesi alabilmek için, corsa hangisi(dizel,benzinli) ve bu aralar en önemlisi maliyet nedir :) biraz fazla oldu galiba :)

Benim eksozum öyle ahım sahım bısey deıldı piyasa malı 100 tllik bişey markasını bilmiyorum aracım 1.7 DTI(dizel) sadece son susturucu uygulandı ve videodaki sesi aldım.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.ci aracın son susturucusu iptal olduğundan be katilazörun bpş olma sebebiyle bu sesi almak çok kolay. özelliklede aracın motoru soğuk ve klima açıkken on numara bir ses alırsın

2.si turbonun pek ömrü kalmamış haberin olsun veya valfine bir baktır kardeşim

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.ci aracın son susturucusu iptal olduğundan be katilazörun bpş olma sebebiyle bu sesi almak çok kolay. özelliklede aracın motoru soğuk ve klima açıkken on numara bir ses alırsın

2.si turbonun pek ömrü kalmamış haberin olsun veya valfine bir baktır kardeşim

Bu araçlarla benim bir alakam yok , benim aracım 100.000 de turbosu falan sıkıntısız sadece sesi bunlara benziyor diye koydum videoları .

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. video daki araba alperin arabası. chipli, egr iptal, kat iptal, son susturucu iptal :D