corsa c 1.7 dti mazot pompa beyni

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
benim aracımda arıza ışığı yakmadı ama birkaç haftadır gaza basınca saliselik tekeleme ve güç kaybı yaşıyorum. benim sorunumda beyindenmidir?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Güncel...

barutcubom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot pompa beynı sorunu su anda bende yaşiyorum aynı sorunu nasil yapcaz yokmu bunun bir cagresi devamli bu beyinle ugraşacakmıyız

a.kucukdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu sorunu sadece mazot pompa beynine bağlayamazsın. Buna sebep olabilecek bir sürü etken vardır eminim. Benim aracım triger sıyrılması sonucu servise gitti herşey oldu bitti yapıldı derken araç çalışmadı. Krank devir sensörü arızası veriyordu onuda değiştirdik. Şimdi anlık tekleme falan kalmadı. Internetten okuduğum kadarıyla 1.7lerde bu anlık kesmelerin birçok sebepleri olabiliyor. Yani kimse net olarak şundan yada bundan diyemiyor. Üstüne gidin ama sorununuzun. Araştırın bakın değiştirilebilecek mantıklı şeyleri değiştirin yada çevrenizdeki başka bir 1.7si olan arkadaşla takas edip bakın.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
beyin tamir olduktan sonra yerine monte etmeden önce araya klingirik conta keserek monte edilmeli yoksa motor ısısından bir süre sonra tekrarlar

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor soğuk iken mesela 3. viteste ani olarak gaza yüklendiğimde hafif bir silkelenme yapıyor bende de 2.000 devir gibi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kat doluysada araç silkeler

34GJC90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar öncelikle ismim sedat formada aranızda çok yeniyim. Bugün ne yazıkki mazot pompa beyin sorunu benim aracımdada oldu.. Sanırım bu opellerde hastalık durumunda..

alllican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı beyin problemini ben de yaşadım, araya birazcık para sıkışmış, tamir edilince hem çalışması hem de fazla yakması düzeldi.