Corsa C arka cam otomatiği

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar son zamanlarda arka koltukta oturan arkadaşların şikayetleri ve bazen camı açık unutup gitmeleri canımı epey bir sıkıyor.Bunun üzerine Corsa c'lerin arka cam otomatikleri varmı diye arştırdım fakat bulamadım. Sanırım hiç birinde arka camlar otomatik değil yada ben görmedim arka camları otomatik yapabilmek için ne tür parçalar lazım? tesisatı nasıl bağlamak lazım? En önemlisde bu işe kalkışan var mı önceden çok merak ettim başarlı bir uygulama oldu ise kendimde uygulamak istiyorum. Şimdiden verceğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla İyi bir elektrikçi bu işi halledebilir ancak bu cam işlerinden iyi anlaması lazım

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arka camı elektrikli yapmak benim de aklımda yeğenim arabaya bindimi muhakkak arka camı acarr bende sıklıkla unuturum amacım dört cam otomatik olması artı otomatik kaldırma

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arka cam iyiki otomatik değil bende yoksa araba iice duman altı olurdu :D şaka bi yana kullanışlı olabilir

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla eletirikçi tanıdığıma sordum yapılabilir dedi ama komple arka kapıların içleri filan boşalacak öyle daha ne anlaşılır sanırım bakalım girdik yine bir curcunaya ama umarım sonu iyi olur :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şu işi bir araştırıyımmm benim aklımı karışıtıran cam düğmelerini şöför tarafına nasıl yerleştirilirr neyse bakacaz artık yarın işim erken biterse bi sanayiye uğrayayım

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Sırf arkdaşlarının demesi ile cam otomatigimi taktırlır yahu. Eğer laf ederlerse hadi bakalım uclanın paraları OPEL servisne gidip değiştirecegiz. diyin bi servise cekin fiyatı duyduktan sonra zaten bir daha laf etmeye hakları kalmayacaktır