corsa c cd çalar bilgi ekranı sorunu

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad:arkadaşlar kafayı yemek üzreyim aracımda kasetçalar vardı, orjinal cd çalar aldım fakat bilgi ekranıyla uyuşmadı,serviste 2 defa tech 2 ye bağlattım yine olmadı display safe yazıyor ekranda sürekli ,servisteki ustalar bile biz böle şey görmedik diyorlar. lütfen yardımmmmmmmmmmmmm

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
35/5 arksaşım biz aracında ne vardı ne taktırdın bilemeyiz.
Konuyu yazarken marka model özellik belirterek yaz ki bizde anlayalım.
kasetçalar vardı cd çalar taktırdım cümledinden kimse bişey anlamaz.
söktürdüğün ve taktırdığın teyplerin modlleri neler..?
Neler yapıldı taktığın teyp açılıyormu. açılıyorda ekranmı sfe de kalıyor
yoksa ikisidemi açılmıyor.?

Muhtemel display safe yazıyor ise.
o söktürdüğün orjinal teybini araca taktır.
TECH 2 ile orjinal teybinin kodu ile ekranı sıfırlasınlar.
daha sonra yeni aldığın teybi tak. yine tech 2 ile yeni teybin kodu ile ekranı tanımlasınlar.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tahminen car2004 kaset çalar vardı... şimdi cd30 ya da cd30mp3 oldu...

araba da 2004 öncesi kasa ise ekranları - soketleri falan da farklı... cd30lar da 2004 sonrası modellerde çıktığı için uyuşmadı... tipik problem bu, ha yok aracın 2004 sonrasıysa marifet tech2 yi kullanan !!! o serviste olmalı :)

bu kadar veri ile ancak bu kadar yorum kardeş:) zaten başka da bilgim yok ...
kırmızı yeşil yoldaş... bu arada cd30 mu cd30mp3 mü hangisini aldın kaça mal oldu, ve ksk de ne taraftasın

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahminen car2004 kaset çalar vardı... şimdi cd30 ya da cd30mp3 oldu...

araba da 2004 öncesi kasa ise ekranları - soketleri falan da farklı... cd30lar da 2004 sonrası modellerde çıktığı için uyuşmadı... tipik problem bu, ha yok aracın 2004 sonrasıysa marifet tech2 yi kullanan !!! o serviste olmalı :)

bu kadar veri ile ancak bu kadar yorum kardeş:) zaten başka da bilgim yok ...
kırmızı yeşil yoldaş... bu arada cd30 mu cd30mp3 mü hangisini aldın kaça mal oldu, ve ksk de ne taraftasın

umut arkadaşımızın dediği doğrudur aynı şey benim başıma geldi cc20 kasetçaları söküp cd30 mp3 taktık.tech2 den sonra çalıştı.ama bişeyi eksik yaptık galiba hala ekran kendine gelmedi sağ tarafta sıcaklığı gösteren ibare kayboldu display safe yazısı 5-6 saniyede bir çıkıyor.ama cd yada radyo çalışıyor bende hiç umursamadan kullanıyorum.

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar izmir karşıyakadan aranızdayım:) benim cc 20 vardı ben cd30 aldım tech 2 ile kendi teybi sıfırladık,diğer teybi taktık code kabul etmedi ekranda sürekli display safe yazıyordu,sonra yeni aldığım teybin codunu servis kırdırdı,şimdi ise ekranda şarknın yazıları var fakat 5 sanyede bir ditt diye ses gelip ekranda bu sefer radio safe yazıyor ve bu sürekli tekrar ediyor 5 sn de bir,servisteki ustalarda şoktalar 17 senede 1000 tey taktım böle şey görmedim diyorlar,yardımm

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunu hallettik,bilgi ekranı ayrıca sıfırladık yoksa olmuyordu aklınızda olsun saygılar