Corsa c cd çalar

rockshox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler..evet bilgim var o pioneer teyp+kumanda çevirici adaptör+çerçeveyi paket olarak satan birini buldum.Güzel bi çalışma yapmış fakat biraz tuzlu :)

meister78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba fiyat hakkında bir bilgi verirseniz seviniriz.bende cd çalar almayı dusunuyorum ama bu konudaki bilgim sıfır:)

Paloma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende yeni aldım pionner deh 1400 2012 ürünü aux rca usb cd çalar ipod iphoneda takabiliyosun çok kalliteli media marktan 249 ytlye aldım tavsiye

İçerisinde ki MOSFET 50W x 4 Amplifikatör ile birlikte bu ünite size minimum kayıp ile saf ses gücünü ve bozulmamış ses kalitesini sunar.
İster CD, USB üzerinden olsun (CD-R/RW ve USB üzerinden MP3/WAV/WMA dosyaları dahildir) veya ön Aux girişi aracılığıyla doğrudan bağlayabileceğiniz telefon yada müzik oynatıcı üzerinden olsun, yüksek kalitede müzik koleksiyonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.
RCA pre-out size araç içerisindeki ses ayarınızda esneklik imkanı verir: arka hoparlörleriniz veya subwooferınız için ilave bir amplifikatör ile ses sisteminizi geliştirin.
Gelişmiş Ses Düzenleyicisi sıkıştırılmış müzik dosyalarınızı yeniler.
Bu ürün yeşil tuş aydınlatması, mavi ekran ve kırmızı tuş aydınlatması ile de mevcuttur.
CD RDS Tuner - WMA/MP3 Oynatma ve Ön USB (Kırmızı tuş aydınlatması ile beyaz ekran)