Corsa c için amortisör tavsitesi

volkanhitay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende corsa c silverline var aracım 30.000 de ama amortisörlerinden hiç mi hiç memnun değilim eminim çoğu corsacılarda benle aynı fikirdedir! ben amortisörlerimi değiştirmeyi düşünüyorum ancak tam olarak hangi marka alacağıma karar veremiyorum şu an için bilstein marka alman malı amortisörler çok cazip geliyo.. benim tek istediğim yumuşak ve konforlu olmasını istiyorum tak tuk sesler çok can sıkıcı hale geldi artık lütfen bu konuda bilgili ve deneyimli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler....

cagri.akyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..hocam bende corsa c kullanıcısıyım..bir hafta önce ön amortisör takımı değiştim..corsada kronik bi süspansiyon sıkıntısı war..orjinal gm taktırdım.son derece memnunum.araba çukurlarda esniyo mübarek,kesinlikle öneriorum..2 tanesi 300 e geldi bana..aklında olsun..

cagri.akyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..ekonomi yapacaksan tavsiyem önleri orjinal al,arka tarafı yan sanayi kullan...

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
evet zafer abinin bahsettiği ilker benim ben geçen hafta değiştirdim ön amortisörleri çok araştırdım gm biraz sert diyorlar diye blıestıan aldım sanada tavsiye ederim iki ad amortisör 140+40 amortisör takozu bence amortisörlerle birlikte askı kollarınıda değiştir istanbulda oto bilgin var sana numarasını vereyim görüş opel parca ithalatcısı oradan ucuz orjinal bulamazsın ister gm ister blısteın 0212 481 93 73 (4 hat)faruk abi var onunla görüş adrese kadar kargoda yaparlar

volkanhitay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadşlar hepinize ilginiz ve bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
2.el bölümünde Vatansever nickli üyemiz corsasından söktüğü KONI amartisörleri satıyor..

Sertliğini istediğin oranda kolayca ayarlıyabileceğin bu amartisörleri şiddetle tavsiye ediyorum..