Corsa C için hoparlör seçimi (Acil yardım)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Crossover, tiz ve hoparlör var anfisiz çok performanslı çalacağını düşünmüyorum bende roadstar 6040 anfi var 2kanalını compenantlara verdim 2 kanalıda köpüreliyip subwoofera verdim şuan tam istediğim gibi abartı değil temiz ses
bende anfi şart tam performans almak istiyosan
Aslında Pioneer 4 kanal amfimde var ama uğraşasım yok valla, ilgin için teşekkürler.

mustafa bencede temiz ve güçlü ses için anfi ve crossover şart. bende senin gibi düşünüyordum başlarken. sadece ön hoperlörleri değiştireyim daha net ses alayım dedim. değiştirdim ve sonuç? :D şimdi 6 mid takımı 16cm, 2 anfi, 42cm woofer, kapastör 2ci akü filan gidiyor valla :D 106db ses alıyorum şuanda ama kalite inanılmaz güzelleşti. jbl markanın gti serisini kullandım bu arada. dilersen video yükleyebilirim. bası kapatarak tabi. açık olunca videoda cızırtıdan başka bişey duyulmuyor çünkü :D

Eyv. dostum, ben o kadar ileri gitmem, aracımın bagajından memnunum. :D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ozaman lidde iyi ton veren hoparlörlere bakacaksın. benim tavsiyem yumuşak 16cm mid takımı al. heartz marka bence son derece idealdir. hoparlörlerle twetırlera crossoverlarını takma. twetr girişine uygun direnç koy. bass sesini keser zorlamaz. bu hoperlörleri ben corsa d ye taktım. orjinal teypte mükemmel ses verdi.