corsa c iklim kontrolü

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar bende manuel ayarlı havalandırma düğmeleri var bunları dijital olan resimdeki gibi olana çevirme imkanımız var mıdır acaba?
big_16675987bs3.jpg

varsa gerekli parçalar nelerdir ve maliyeti ne kadar olur bilgi verebilirseniz sevinirim.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
resimdeki klima sanırım sadece digital değil.aynı zamanda çift taraflı gibi görünüyor.parçaları temin edip yapmak mümkün.ama resme bakarak parçalar veya fiyatlarını söylemek zor.panelin arkasında bile şu an kullandığınızdan farklı birçok parça vardır.
maliyet konusunda birşey söylemek zor.ama çok basit parçaların bile fiyatlarının yüksek oluğunu düşünürsek oldukça saçma bir rakam çıkacaktır toplamda.
işlev olarak çok da bir farkı olmayacaktır.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste 8500 TL gibi bir fiyat, çıkma bulup özel serviste taktırabilirsen 4000 gibi bir rakama geliyor ama tüm sistem parçaları değişiyor... bu arada çift taraflı değil klima:D keşke öyle olsa

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut naptın sen arabamı alıyoruz alt tarafı corsa c dijital kliması...

Elbette pahalıdırda 8.000 tl çok gibi geldi bana :) Vectra b de arkadaşım yapmıştı o çıkma vs. şeklinde yaptı 1000 tl dememişti bile sanırım..Sıfırı o kadar yoktur gibi geldi.

Her araçta çok teferruatlı olmuyor bir adet astra g için uygulama vardı forumda bütün iç konsol sökülüyor vs. ama mesela vectra b de o kadar işlem gerekmiyor diye hatırlıyorum.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben de düşünüyordum çağrı biliyosun geçen sene, arkas - egem hepsine sordum ya abi :) öyle fiyatlar valla

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sıfırı o kadar paraysa cidden çok çok fazlaymış zaten arabanın piyasası o kadar nerdeyse :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yedek parça fiyatı abi :D yetkili serviste nasıl olursa aynı işte :D:D:D