corsa c ön arka cam

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yetkili servise sordum ön cam 305 arka cam 450tl fiyatlr pahalı bunları yan sanayi taktırsam ikisi toplam 300tl ama güvenemiyorum. ne yapcam şaşırdım. lütfen akıl verin

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik iyi olacaksa yan sanayi taktır gitsin kardeşim,,, varsın camda GM yazmasında OLYIMPIA YAZSIN, NE OLACAK,,,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta ön camın da üstten 10-15 cm karartılmış olanı taktırın derim,,, bazen güneşliği indirmeye gerek bile kalmıyor o camda,,, benim 2001 daewoo da vardı aynı camdan gayet iyiydi,,, kayseride bi arkadaşımda da var vorsa o da değiştirince aynısından taktırdı,,,

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yetkili servise sordum ön cam 305 arka cam 450tl fiyatlr pahalı bunları yan sanayi taktırsam ikisi toplam 300tl ama güvenemiyorum. ne yapcam şaşırdım. lütfen akıl verin

OLYIMPIA kullanıyorum bugune bi sorun cıkmadı önemli olan usta tabiki..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen aylarda aracımın ön camı çatladı ve kaskoda aracımın camını değiştirdim kasko şirketim anlaşmalı olan yere gönderdi ben ilk etapta orjinal gm cam istedim o zaman aracımın kaza yapmış gibi işlem göreceğini ve kazasızlık indirimimin yok olacağını belirttiler yada arada ki farkı ödememi istediler bende gelecek olan cama göre kararımı vereceğimi söyledim neyse cam 1 hafta sonra geldi cam yurt dışından geldi aracımın üzerinde ki camlarla aynı markaydı ama sadece üzerinde gm logosu yoktu bu arada benim corsanın ön camı atermaik olan özel bir cam neyse ben gelen camı taktırdım şu ana kadar bir sıkıntısı yok

bu arada bizim aracın camları yerli ve ithal olanları var ithal olanlarını tercih etmenizi öneririm

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
27024122010002.jpg

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 1280x960 VE 195KB.

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 1280x960 VE 347KB.

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayi cam (özellikle en iyisi olimia herhalde) hayati risk taşır mı

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsac için olimpia cam fiyatlarını bilen var mı? özellikle ön camda bu markanının Gm markaya göre dezavantajı çokmudur. tavsiyelerinizi beklyorum

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ülkemiz cam üretminde dünya çapında ilk 3 de yer alır cam konusunda iyiyiz ama yerli takılan camlarda genellikle rüzgar sesi ortaya çıkıyorr

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben markasının ne oldugunu bılmedıgım bır cam taktırdım CARGLASS bayiinde. ve gayet memnunum. 200 lirayı da mumkun değil aşmaz ön cam. geçen gün olimpia dan 74 pontiac trans am için cam almaya gittik. kocaman cam 200 liraya geldi. hemde fabrikadan ozel getirttiler elde yok diye. ona ragmen 200 lira. size bir güzellik yapardım ama daha çok erken. benim camda ufacık bir taş izi var. carglass a gıttım. gorus acısında oldugu ıcın cam değişir demişlerdi ucretsız kaskodan. ama kaskom temmuz da yenılendıgı için temmuz a kadar yenı cam da kırılır vs dıye temmuz da değıitırecegım cam ı. eger simdi değiştiriyor olsaydım çıkanı size gonderırdım.