Corsa c Orta ekran navi

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pirhana leon var 1 yıldır problem çıkarmadı. ben de naviyi üstüne kitap koyarak bi deyeyim çekecek mi diye. yoksa antenıde teyp antenıne bağlama yada dışarı çıkarmak gerekebilir nasıl olacaksa o iş.. navi nin içi açılacak kesin çalışır şekilde kapatılabilir umarım :)

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda bazı arkadaşlar carputer yapmışlardı. araç monitörü kullanarak. acaba av girişleri olan navilere netbook/notebook/laptop bağlayarak carputer monitörü olarak kullanılabilirmi?

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaptan buldum.... :D
big_266511505ua.jpg

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-corsa-1-7-dti-gsi-navi-irmscher/detay/
Buda arkadaşımızın ilanı...Ayın aracı seçilmişti saygılar sevgiler kendisine..

ilanı bir incele :
GM EKRAN ŞAPKASIYLA PIRANHA LOCATOR NAVİGASYON TR HARİTALI MP3/MP4

Ben eski aracımda yapmıştım bunu piranha locator 5'' kullandım birebir ekran şapkasıyla uyumlu hatta piranha ve locator yazılarınıda kapattım aynı renk folyoyla orjinal gibi duruyodu. Bağlantı işi şarj için torpidoya çakmaklık yaptık oraya iphone araç şarzı koydum usbli hem şarj oluyodu hemde laptopla yükleme güncelleme yapıyodum görüntü kablosuna geri vites kamerası bağladım kamera su alana kadar sorunsuz kullandım:), mp3leri aux girişinden pioneera bağladım o da araç hoparlörlerinden dinliyodum açma tuşunu kontağa bağlamıştım. bu konularda yardımcı olabilirim
ah corsacım ahhhhh :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kart okuyucuya nasul ulaşıyordun aynu usb kablosundan direk pc ile mi bağlanıyordun
bu işlemleri yapmak kolay mı??
ben hala orda bulunan tid ekranı nereye taşıacağımı düşünüyorumm

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kart okuyucuya nasul ulaşıyordun aynu usb kablosundan direk pc ile mi bağlanıyordun
bu işlemleri yapmak kolay mı??
ben hala orda bulunan tid ekranı nereye taşıacağımı düşünüyorumm

Cihaza 4lük hafıza kartı taktım ilk başta onuda torpidodaki hem şarj hemde yükleme için kullandığım usb kablosundan laptopla yükleme yapıyodum mp3 ve mp4leri, cihazı ve hafıza kartını ayrı ayrı görünüyo istediğine yükleme yapabiliyosun

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam navi nin açma tuşu kontağa nasıl bağlanıyor bunu biraz açabilir misin ? şimdi iyi tarif etmek lazım ben bilmiyorum yapacak elektrikçide bilmiyor muhtemelen. tid ekranı işini ben 200 tl verip bi teyp alıp çözmeyi planlıyorum olmuşken tam olsun. haa birde anten için farklı birşey var mı? üstündeki şapkayla navi çekiyor mu? bunları çözersek uygulama safhasına geçebilirim.. şöyle sanatkar bi elektriçi bulabilirsek..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ali hanı benı arıycaktın işin göruldu herhalde :D:D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak daha işimi göremedim kusura bakma seni arayacağım akşam hastaneye gitmem gerekti sonra da kaldııı

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün navi yi takıyorummm inşallah ustam 4 gibi gel dedi bana yoğunlupa göre halledecezz
ordaki sarı ekran kültablasının oraya inecek yapılırken fotolamaya çalışacam