Corsa C Oto Perdesi

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malum yaz geliyor ve sıcaklar rahatsız ediyor.. aşağıdaki linkteki perde hoşuma gitti. paket içeriğinde "Ürün arka yan camlar var ise kelebek camları ve arka cam olarak set halinde satılmaktadır" şeklinde geçiyor.. ama bana fiyat fazla gibi geldi. daha farklı alternatifler varmı acaba önerebileceğiniz?

Link : http://www.otoperde.com/urun/bod-opel-corsa-c-2001-2006-araca-zel-takmatik-perde/q?urunid=143&modelid=114

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bood perde bu cok ama cok kullanıslı bısey almanı tavsıye ederım ıcerden dısarısı gorunuyor gorusede pek etkısı yok ve sıcaklarda gercektende cok etkılı bısey

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı marka perdeyi hepsiburadadan 100 TL ye kargo dahil almıştık forumda..Memnun kalırsınız..Corsa C için olan resimlerimi paylaşıyorum;

Baktım fiyat yine 100 TL civarı sadece kargo ücretli. Fiyatını hakeden bir ürün aldığınızda anlarsınız.
http://www.hepsiburada.com/liste/bo....aspx?productId=otbod4332&categoryId=20037840

Grnt0024.jpg

Grnt0220.jpg

Grnt0086.jpg

Grnt0084.jpg

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı marka perdeyi hepsiburadadan 100 TL ye kargo dahil almıştık forumda..Memnun kalırsınız..Corsa C için olan resimlerimi paylaşıyorum;

Baktım fiyat yine 100 TL civarı sadece kargo ücretli. Fiyatını hakeden bir ürün aldığınızda anlarsınız.
http://www.hepsiburada.com/liste/bo....aspx?productId=otbod4332&categoryId=20037840

Hocam gayet güzelmiş bu.. camlara film çektirmeye bile gerek kalmaz bunları takınca.. baya yakışmış araca... bu arada sizin jantlarda güzelmiş :)) Heralde 100 Tl den aşağıda bulamayız netten baktım hep 100 ün üzerinde

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum. Bana sorarsanız hepsiburadadan alınır. Sizin baktığınız site de üreticisinin sitesi sanırım. Bu arada hepsiburadadaki kullanıcı yorumu da bana ait, yakın zamanda yapmışım yorumu :) Jantlarda 14" daha büyük olsa ve yaylansa çok daha iyi olacaktı tabi ama biz konfor düşündük o zaman bunları almıştım :)

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum. Bana sorarsanız hepsiburadadan alınır. Sizin baktığınız site de üreticisinin sitesi sanırım. Bu arada hepsiburadadaki kullanıcı yorumu da bana ait, yakın zamanda yapmışım yorumu :) Jantlarda 14" daha büyük olsa ve yaylansa çok daha iyi olacaktı tabi ama biz konfor düşündük o zaman bunları almıştım :)

oradaki yorumuda okumuştum :)) ürünü sepete eklediğimde stokta yoktur uyarısı verdi. tekrar denediğimde ise öyle bir uyarı almadım. :S hb de fiyat uygun diğer siteye göre hemde kargo dahil 100 tl oluyor.. biraz daha araştırayım pazartesiye kadar belki temiz 2. el bulurum :p

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkinci el denk getirmek zor. Bende 100 TL ye hepsiburadadan alıp 60 TL gibi bir fiyata geri sattım aracı sattıktan sonra. 5-10 da kargo tutsa 70 eder. 30 TL için ikinci el aldığınıza deymez bence :) Halının üzerinde çekilmiş foto satılık resimleri içindi .

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkinci el denk getirmek zor. Bende 100 TL ye hepsiburadadan alıp 60 TL gibi bir fiyata geri sattım aracı sattıktan sonra. 5-10 da kargo tutsa 70 eder. 30 TL için ikinci el aldığınıza deymez bence :) Halının üzerinde çekilmiş foto satılık resimleri içindi .

ikinci el olayi tabiki sakaydi :) haftaya alicam ins..