corsa c otomatik vites

mert_nofear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model corsa c otomatik araba sahibiyim. Arac park ederken R'ye attigimda, ayağimj frenden cektiğim zaman arac kendi kendi geriye atliyor. Ama oldugundan biraz fazla atiyor. Ileriue attgimda da ayni problem var. Nedeni nedir sizce. Dizeller ayagini frenden cekerken ileri atar ama bu cok fazla atliyor....

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model corsa c otomatik araba sahibiyim. Arac park ederken R'ye attigimda, ayağimj frenden cektiğim zaman arac kendi kendi geriye atliyor. Ama oldugundan biraz fazla atiyor. Ileriue attgimda da ayni problem var. Nedeni nedir sizce. Dizeller ayagini frenden cekerken ileri atar ama bu cok fazla atliyor....

araç easytronic şanzıman mı?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel olsun benzinli olsun hafif olarak kalkması gerek ve baskı bitmeye doğru titreme ve çok daha yavaş kalkma olur. Sizin hızlı kalkmayı hiç duymamıştım. Yeniden program attırarak baskı temasını yeniden bir ayarlattırın bence.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aracın devirli çalışıyor ise normal bence şanzuman değil aracın devrini kontrol ettirin derim.

muhammet.colak.9235

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynısı benim araçtada var 1.2 easytronik araç ısınana kadar sürüyor sonra düzeliyor gaz ayarı yaptırdım ama yine yapıyor