corsa c volant değişti ama aynı :( çözüm?

hemelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın çekişi çok iyiydi bir ara çekiş düştü ama yakıtla ilgili değil neyse bi kaç ustaya sorduk baskı balata dediler bizde hazır bunları değiştirirken volantta ses yapıyordu oda değişsin dedik bi ustayla anlaştık yaptı asla eski çekişi bulamadım onuda geçtik 100 km sonra araç boştayken tık tık sesleri başladı ve debriyaja basınca kesti. ustayı bugun aradım ve aynı şikayet devam dedim o zaman bilyanın ses yaptığını söyledi ve aracımda ilk kontağı çevirdiğimde servis lambası yanmaya başladı tam çalışınca sönüyor ama yarım çevirmede hepsi yanar ve sönerdi ama şimdi durum öyle değil çözüm üretecek arkadasları bekliyorum saygılar...

bu arada çekiş düşmeden bi iki önce şarj dinamosunun kasnağı değişti. bunun bi alakası var mı bilmem bilginiz olsun dedim

Son düzenleme:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebi malesef ustan seni kandırmış çünkü çözümü olmayan bi konuyu sana hallederim demiş öyle bişe yok. boşu boşuna bilye konusunu atmış ortaya

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle diyeyim volant seslerin hiç bir çözümü yok kısacası mazeret sadece bilye

hemelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki eski kısrak gibi ok gibi fırlayan arabanın bu sorunla alakası ne

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balatayı yanlış takmış olabilir,

turbodan kaynaklanabilir, bakımdan olabilir

hemelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta baskı balatanın bitmediğini söyledi açılmışken değişsin dedik. peki ne yapılmıştır ki turboda sorun oluşur. evet baskı balata değiştikten sonra çekiş düzeldi ama asla eski çekiş olmadı. ilk yazımı da okuyarak bana çözüm önerin lütfen

hemelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta baskı balatanın bitmediğini söyledi açılmışken değişsin dedik. peki ne yapılmıştır ki turboda sorun oluşur. evet baskı balata değiştikten sonra çekiş düzeldi ama asla eski çekiş olmadı. ilk yazımı da okuyarak bana çözüm önerin lütfen

sanki arabada bi ağırlık varmış gibi his var. sürekli kullandığım araç değil.