Corsa c white german ...

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2003 model hususi Corsa 1.7 Dtı ,
Modifikasyonlar,

5mm spor yay , spoıler , amerikan park , cam filmi , 1000w jbl + pioneer ses sistemi ,

düz boru + spor son susturucu

chip tunıjng (105 hp )​

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sade ve çok şık duruyor. yani tam ayarında iş çıkartmışsınız;) Allah kaza bela vermesin. jantlar 15 mi 16 mı?

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben biraz bişeyler katayım nacizhane ön panjurun orada ki nikelaj göz tırmalıyor o iptal edilse yada komple logosuz panjur takılsa süper olur sis farı ve far karatma ile nokta olur öne biraz daha geniş lip falanda takılabilir ama önce panjur sonra sis farı sonra da far karartma lip zevke kalmış

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben biraz bişeyler katayım nacizhane ön panjurun orada ki nikelaj göz tırmalıyor o iptal edilse yada komple logosuz panjur takılsa süper olur sis farı ve far karatma ile nokta olur öne biraz daha geniş lip falanda takılabilir ama önce panjur sonra sis farı sonra da far karartma lip zevke kalmış

Teşekkür ederim yorumunuz için , aracımda sis farı mevcut resımın koyulugundan tam bellı olmuyor , fakat far karartma ve logosuz panjur çok mantıklı , tekrar teşekkürler.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. bişey sorucam. 5cm yay okadarmı düşürdü aracı? bendede var 5cm ama benim dodik dediğimiz yer lastiğin yanağına kadar indi. hiç boşluk yok. sürtme yaşadığım için kavcuk takoz koyduk. şimdi ya ET49 jant yada 3,5cm yayarıyorum.

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşaallah 10 numara duruyo araç:) .Lastik ebatlarını öğrenebilirmiyim.İnş bu hafta içinde sıkıntı olmazsa kırmızı dti alıcam.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
maşaallah 10 numara duruyo araç:) .Lastik ebatlarını öğrenebilirmiyim.İnş bu hafta içinde sıkıntı olmazsa kırmızı dti alıcam.

1.7dti aracı şiddetle tavsiye ediyorum. alırsanız şimdiden hayırlı olsun.:bir:

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok güzel görünüyor maşallah