corsa c ye yol bilgisayar ekranı olur mu?

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2005 model corsa 1.4 enjoy arabama büyük ekranlı yol bilgisayarı takmak istiyorum ama uyar mı bilmiyorum. aracımda teyp olarak cd30mp3 var. astra h larda bulunan renkli ekran düşünüyorum ama olmazsa büyük yol bilgisayar ekranıda olabilir.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben onu zaten arkadaştan satın aldım şimdi ona göre ekran arıyorum. opelim de satılık astra h ekranı var acaba benim araca takılabilir mi? ve astra h ların renkli ekranları takılabilir mi

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarı ile takılmaz.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerle ilgili başka bir forum sitesinde gördüm gaziantep teymur opelde yapılmış mesajı yazıyorum:

corsa c ye takılan yol bilgisayarı GID ekran cd 30
merhabalar ilkkez uygulanan corsa c ye gid ekran uygulaması tigra tiwintop araçlarda ops olan ekranı gaziantep teymur opel servisinde zeynel demir ustamız bir gün uğraşı sonucu çalışır duruma getirmiştir ustamızı tebrik ediyorum ve corsa c si olan arkadaşlarımıza bilgi vermek istiyorum 1.3 ctdi hariç tüm motor modellerine çalısabiliyor... ustamızın resimleri ve uygulamaları aşağıdaki linkte https://skydrive.live.com/?sc=photos...A354C28C%21223

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustanın eline koluna sağlık yapmış valla. aracınıza uyumlu bir ekran bulunabilirse olabiliyormuş demekki. ben de zamanında araştırmıştım ama bulamamıştım. yanlız neden 1.3 cdti da olmuyormuş acaba?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
helal olsun ustaya elıne emegıne saglık..

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aklımda böyle bir fikir yoktu taki fotoğrafları görünce yaptırmayı düşündüm. opelim nette satılık astra ekranını da görünce acaba olur mu olmaz mı diye düşüncelerim var oluyorsa hemen yaptıracağım. 1.3 cdtı larla benzinli motorların beyinleri çok farklı ondan dolayı desteklemiyor olabilir. mesala hız sabitleyici 1.3 cdti lara sonradan takılabilir ken 1.4 twinporta takılmıyor.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce astra h gid ekranı resimdeki ekranla aynı mı acaba. alırsam olur mu sizler ne düşünüyorsunuz.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bilginiz olsun astra h ekranı uyumsuz olduğunu öğrendim. yapıtırmayı düşünürseniz tigra b gid ekran takılıyor. çalışması içinde opcden program atılması gerekiyormuş artı tesisat çekilecekmiş. çok pahalıya mal olmazsa yaptırmayı düşünüyorum.