Corsa C :]

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
Buda benim aracım, aracın ilk fotoları ve yaptığım değişikliklerin bulunduğu kendi araç arşivim.

Eleştirilere açığım :)

5154771139_78864b40cf_b.jpg

Resimlerin devamı şurada ==>

http://www.flickr.com/photos/corsam

:hıh:

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka pandizot güzel olmuş ama mdf nin alt tarafınıda kumaşla kaplasanız güzel olur kazasız belasız 1000.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallahı var ama direkleri de siyah ile kaplansa birde yan tarafa gri kırmız ince şerit çekilse çok beyaz kalmış yan tarafıı ama ilk haline bakınca beya bir değişmişşş

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
arka pandizot güzel olmuş ama mdf nin alt tarafınıda kumaşla kaplasanız güzel olur kazasız belasız 1000.

Pandizot'un sadece kabloları nereden geçiyor diye cekmistim fotosunu :) aslinda altida kapali. O şekilde asla birakmam :]

maşallahı var ama direkleri de siyah ile kaplansa birde yan tarafa gri kırmız ince şerit çekilse çok beyaz kalmış yan tarafıı ama ilk haline bakınca beya bir değişmişşş

teşekkür ederim, ben araç modifiyesinde folyo karşıtıyım birazcık. Folyo işine girince yapıcak çok şey oluyor. En basitinden tavanı parlak siyah ile kaplarsak şu andaki halinin 2 kat güzeli olur. Belki ilerleyen zamanlarda değişiklik yapabilirim ama .]

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
resimler biraz daha güncellendi :D

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam sisleri orijinal yada depo marka ile değiştiririm. bu dıştan takmalılar çok uyduruk duruyor bence.

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
ben olsam sisleri orijinal yada depo marka ile değiştiririm. bu dıştan takmalılar çok uyduruk duruyor bence.

Kesinlikle katılıyorum hocam, fakat nişan yaptım mod olayı biraz ertelendi :) yoksa ön petek ızgara ve GM sis alıcaktım. dediğin gibi çıkıntı uyduruk gibi duruyor bende memnun değilim. En kısa zamanda değişcek diyelim..

merhaba

jantların markası nedir acaba ben de buna benzer birşey arıyorum

Jantların markasını bilmiyorum vallahi, OZ Racing yaziyor uzerinde.