corsA D 3.5 cm H&R yay

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bildiginiz gibi aracıma gecen ay jant aldım ve sonunda yay alıcak ortamı da oluşturdum.H&R 3.5 almaya karr verdm.bi yere sordum HR 3.5 yok üretilmiyo dedi çok şaşırdım.bi yere daha sordum yok dedi..üretimimi kalktı bunun?HR 5 cm var dedi ona da 480 tl dedi.3.5 HR zaten gayet güzel düsürüyo kullanan arkadaslar da var forumda..acaba üretim mi durdu şaşırdım bilgisi olan varsa 0 olur 2. el olur yay düsünüyorum...

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cemal eğer az beklersen 2 hafta kadar ben bunları satıcam sana haber veririm istersen yok o kadar beklemem dersen hala daha üretimi var yarın bu numarayı ara 02163368302 sor
ellerinde h&r varmı corsa d için 3.5 cm olarak yada getirirlermi ben burdan aldım 320 tl ye geçen sene kızıltoprak performance car bu arada sorarken dizel diye belirt aracını corsa d için yok derse grande punto içinde sor aynı 2 side zaten

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bazı akıllılar ellerinde ki malı satmak için böyle diyorlar...aynı şey benımde başıma geldi...
fiyat konusunda aşırı fazla...350 tl den fazla vermeyin

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bazı akıllılar ellerinde ki malı satmak için böyle diyorlar...aynı şey benımde başıma geldi...
fiyat konusunda aşırı fazla...350 tl den fazla vermeyin

doğru olabilir üretilmiyo ne demek :D

gbostanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drkcrs.com
Onuru arayın hertürlü istediğiniz yay var onda takmakda içinde çok uygun fiyata bulursun .

0538 717 55 88 Onur Yazıcıoğlu

Dark corsa deyin tanır yardımcı olur