Corsa d amerikan park

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İstanbul şirinler, Bahçelievler,Bakırköy vs civarı amerikan park yaptırabileceğim,daha önce yaptırıp memnun kalan arkadaşlarım adres bilgisi verebilirmi?..

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İstanbul şirinler, Bahçelievler,Bakırköy vs civarı amerikan park yaptırabileceğim,daha önce yaptırıp memnun kalan arkadaşlarım adres bilgisi verebilirmi?..

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Murat Bey aracınızda gündüz farı vardı değil mi? Benim tavsiyem gündüz farı ampullerini çıkartıp turuncu olanları ile değiştirin.Ben kendi aracımda bu şekilde yaptım.Baya güzel oldu.Tabi yine son tercih sizin.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günlük Sarı ampul yerine "H7 beyaz" ampul taksak nasıl durur acaba ? :rolleyes:
Kaliteli bir ampul gayet güzel olur. Ben de Philips Crystal Vision H7 4300 Kelvin Beyaz Ampul kullanıyorum. Gerek görüntü gerek aydınlatma olsun çok güzel. 5000 Kelvin de takılabilir ancak aydınlatma düşer.Özellikle yağışlı havalarda zorlanırsınız. 4300 tam beyaz olmamakla birlikte sarı ampule göre baya güzel duruyor. Değiştirmek isterseniz kaliteli ve orjinal değerlerde bir ampul kullanınız.

sinannncannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

RamazanAktass

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:bir:

RamazanAktass

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaliteli bir ampul gayet güzel olur. Ben de Philips Crystal Vision H7 4300 Kelvin Beyaz Ampul kullanıyorum. Gerek görüntü gerek aydınlatma olsun çok güzel. 5000 Kelvin de takılabilir ancak aydınlatma düşer.Özellikle yağışlı havalarda zorlanırsınız. 4300 tam beyaz olmamakla birlikte sarı ampule göre baya güzel duruyor. Değiştirmek isterseniz kaliteli ve orjinal değerlerde bir ampul kullanınız.

Teşekkürler bende öyle düşünüyordum :good:

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa'da night breaker unlim. kullanmıştım.Çok başarılı bir ampül.Opellerin far mühendisliği diğer çoğu araçtan zaten daha iyi,bir de üstüne night breaker takınca king of the halogens olmuştu araç :)
Sonra philips extreme power denedim.Evet standartlara göre çok iyi ama bi Night breaker değil.
Diamond vision denedim önümü göremedim.
Narva range power 85w denedim ısıdan ampülü tutan metal duy ampüle yapıştı.
Osram coolblue intense denedim.Mercekliymiş gibi Tatlı bi mora yeşile kaçan xenon beyazı var ama aydınlatması biraz düşük.(diamonda göre iyi)
Şuan Philips crystalvision kullanıyorum.Standart ampülden daha güçlü aydınlatması var.Neredeyse xtreme power ile aynı.Karşıdan bembeyaz duruyo ama asfalttaki rengi coolblue gibi farklı kırılma renkleri.Özellikle tam karanlık parke taşı döşenmiş yollarda Mercek varmış gibi mor yeşil beyaz mavi tonlarını görebiliyorsunuz.

Şurda resimlerini ekledim :
http://www.opelim.net/forums/teknik-servis/11727-philips-diamond-vision-5000-k-3.html