Corsa d amerikan park

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2 gün gecikmeli bir cevap olacak ama yeni fark ettim mesajınızı. Gündüz farının ampul modeli T20 Tip Çift Duylu Ampul. Ben Photon kullanıyordum ve gayet başarılıydı. Gündüz farı için tavsiye ederim.

Gündüz farı yapmak için dediğiniz bu ampulü nereye takıyoruz?

Kısa far ampulunü yani H7 ampulü led ampul ile değiştirsek ve kısa farları hep açık tutarak gündüz farı gibi kullansak sorun olur mu?

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gündüz farı yapmak için dediğiniz bu ampulü nereye takıyoruz?

Kısa far ampulunü yani H7 ampulü led ampul ile değiştirsek ve kısa farları hep açık tutarak gündüz farı gibi kullansak sorun olur mu?

2011 model ve üzeri makyajlı kasalarda gündüz farı kendiliğinden mevcut. (Sizin aracınız 111. yıl sanırım ve gündüz farı yok diye biliyorum.)
Benim yaptığım standart gündüz farı ampulünü turuncu ile değiştirmek oldu.
Kısalarda ben Philips Crystal Vision 4300 Kelvin ampul kullanmıştım ve baya memnundum ancak bu sanırım gündüz size yeterli gelmez.
Kısalarda H7 ampulün led olanını canlı olarak henüz görmediğim için yanlış bir yorum yapmak istemem. Yani gündüz nasıl olur gece nasıl olur bilemiyorum açıkçası.
İsterseniz sinyallerinizi modül ile amerikan park modeline çevirirseniz gündüz de hoş bir görüntü olur bence.