Corsa D Angel Eyes-Xenon-Folyo Kaplama-Sis Farı ??

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.

2007 Corsa Essentia için başlıktaki işlemlerin tutarı ne civarda olur bana? Sis farları sıfırdan takılıcak, aracın üzerine aynalı siyah folyo kaplanıcak, camlara folyo ile aynı tonda film çekilecek, angel eyes far takılıp xenon uygulanıcak.. Xenon'da karar kılamadım en iyisi hangisidir, 12-14k aşırı mı kaçar, ideali nedir? Abartı olmasın istiyorum.. Ayrıca daha sonra ön arka tampon ve 16-(sorunsuz ise 17") siyah jant düşünüyorum. Bu arada aracım beyaz =) Sizce maliyetleri ortalama ne tutar, sanayiye gidipte kazık yemiyelim bir fikrimiz olsun fiyatlarda.. :cool:

CaN DemiR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farları 750 TL Folyo 100 TL Film Komple Ön cam dahil 240 TL Angek 460 TL Xenon 2 takım minimum 300TL İdeali 8000 K Ön arka tampon eki yaparsın tamponla oynadıgın zaman need for speed den fırlamış gibi olur bence hoş olmaz zevk meselesi eklerde serviste 400TL gibi bi para olması lazım 17' Jant + 215 45 17 veya 205 45 17 Lastikle 1750 ortalama ben senin yerinde olsam 16 bbs alır arabayı yere gömerim 17 de fazla indiremiyosun sürtme olayı oluyor ortalama 4000TL bi masrafın olur dahada bişey yapmazsın :)

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farları 750 TL Folyo 100 TL Film Komple Ön cam dahil 240 TL Angek 460 TL Xenon 2 takım minimum 300TL İdeali 8000 K Ön arka tampon eki yaparsın tamponla oynadıgın zaman need for speed den fırlamış gibi olur bence hoş olmaz zevk meselesi eklerde serviste 400TL gibi bi para olması lazım 17' Jant + 215 45 17 veya 205 45 17 Lastikle 1750 ortalama ben senin yerinde olsam 16 bbs alır arabayı yere gömerim 17 de fazla indiremiyosun sürtme olayı oluyor ortalama 4000TL bi masrafın olur dahada bişey yapmazsın :)

17" jant için 40 yanak ideal değil mi? Ayrıca fiyatlar uçuyor!! :) Sis farları sahibinden de 120 TL, ampülüyle falan herşeyiyle geliyor yuvaya tam oturuyormuş. Bunun ne farkı vardır, zararı olur mu? (ki ne zararı olabilir zaten, tam oturduğundan yuvaya, hiç tampon vesaire de kesilmiyor). Hem bu Philips 8000k xenonlar legal olanlar mı? Nightbreaker almayı düşünüyorum mesela onlar yasalmış :) Hem 5'lik yayda lazım onun fiyatını yazmamışsın :D

Not: Cevabın için teşekkürler kardeşim :good:

CaN DemiR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Corsaya 40 yanağa acırım orjinal 195 55 16 ları balon yaptım yemez yani :) daha çok peugeot 206 falan alsam 40 yanak lastik tercihim olur sis farı diye yazdığımda servis fiyatı aynı şekilde takabiliyosanız hiçbir farkı yok :) xenon her şekil muayneden geçmiyor cezası yok 5 lik yayda 500 verirsin kafan rahat olur 180 ede FK varda ben onlarıda takmam ama türkiye şartlarında D kasa corsa için H&R 3 lük diyolardı yanılmıyosam cok verimliymiş

Gökhan Ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaylar icin topkapi odak KW nin 3 luk yaylarina takma dahil 500 tl istiyodu bence iyi fiyat hem garanti kapsaminda

CaN DemiR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygun al 50 tl e yay montajı cok rahat yaptırırsın aşağısıda olur bence Corsa D arabasında H&R 3 tek geçerim

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla topkapı odak'a gitsem burdan biraz masraflı olur sanırım, sonuçta fethiyeden istanbul yapıcaz :D Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar önce elektrik işlerini halletiricem amerikan sinyal vesaire..

CaN DemiR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FK nette en pahalı 200 oda kurtatır yani H&R alıp 2 sene kullanacagına FK al senede bir deişir yenisini alırsın oda alman sonucta :)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıs farı sahıbındende bıle dolu var alır takıtrrsn her elektrıkcıde yay olarak ta kesınlıkle ama kesınlıkle h&r al tak : ) benım aracımn resımlerne bakarsan anlarsn :)