Corsa D Bilgi

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ş.içi insanlık dışı mod istanbul trafiginde 220-230 kuruşu geçmişyorum genelde sakin kullanırsam 170 kuruş :D garantim bitti benim valla yaptırmayı düşünüyorum bu yalıtım yüksek hızlarda çok ses geliyor yok benm şamandıra da problem genel olarak bir çogunda var piyango gibi bişi:D eğer alt seviyeye düşerse misal ışık yanıp sönmeye kadar indirirsen 30 milyon atmadıgın sürece kıpırdamıyor istersen 4-5 km git kıpırdamıyor hiç yerinden belki tümsek lerde sert atlar zıplarsan falan çok duydum bunu corsa kullanıcılarından 2007 olsun 2009 olsun çogunda var servis düzeldi diye yolladıgındada bir süre sonra tekrar yapmaya başlıyor onun dışında 1.3 motor 75 hp lik alt devirleri ölü olması dışında bazen 1.3 ten beklenmicek şekilde gidiyor ama ben fazla dikkatli bakıorum 6-7 bin km de yağ filtre hepsini sıfırlarım onun dışında 2 elden zarar etmiyorsun aksine kar bile edersin:D

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alt devirlerde tepkime artırmak için kesinlikle soğuk havaya açık hava filtresine spor egzosa ve electronic supercharger a ihtiyacın var biraz yakıtın artacaktır ama bana güven gerçekten çok farkediyor ;) şamadra işi bende öyle değildi kardeşim ya çok ilginç.

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide benim aracım dizel hava filtresi akışmetremi bozuyor egzoz yapınca alt devirlerim iyice ölüyor ama üst devirlerim biraz iyi oluyor elektrikli superşaj zaten bana olmaz çünkü araba zaten turbo dizel:D dizele en mantıklı yapılcak tek işlem var oda yazılım 75 lik corsa ya 93-95 hp ye kadar güvenli ve dumansız bir ayar olur 90 lık corsa ya 107-110 hp ideal dir bunuda belirtiyim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
servisteki yalıtım işi nedir biri benide aydınlatsın :Dşamandıra doğru ışık yandı biraz daha kullandın sonra gittin bir 20 tl aldın bana mısın demez 40 50 tl almadan aha daha iner :D

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar hepinize çok teşekkürler.sonunda aldım =)

2010 model 1.3CDTI Njoy 111. yıl
2,800 Km de manuel

fiyatları ne aralıkta dır sizce? ben 30bin tl ye aldım iyimi kötümü sizce? hiçbir sorun yok daha 4aylık araç.

birde 111. yılın farkı nedir?
piano black konsol
hız sabitleme
baska bi farkı varmıdır normal njoylardan

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı var ufakta olsa km sayacının üzerinde görüntüsü bence başarılı 90 lık mı aldınız yoksa 75 lik mi? bana sorarsanız km ve model dolayısıyla normal almışsınız sizin için hayırlı olması dileğiyle kazasız belasız...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
30 bin tlye neredeyse 0 bir araç almışsınız normal tabikide şu yalıtım olayı nedir :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulaş yeni aracın hayırlı olsun

resimleri yakında bekliyoruzzz

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı var ufakta olsa km sayacının üzerinde görüntüsü bence başarılı 90 lık mı aldınız yoksa 75 lik mi? bana sorarsanız km ve model dolayısıyla normal almışsınız sizin için hayırlı olması dileğiyle kazasız belasız...
75lik evet onuda farkettmde yazmayı unutmusum =) teşekkür ederim

30 bin tlye neredeyse 0 bir araç almışsınız normal tabikide şu yalıtım olayı nedir :D
şimdi baktım fiyatları 35bin civarı 16bin km falan şişirme ilanmı yoksa ben gayet iyiyemi aldım diye sormak sitedim

ulaş yeni aracın hayırlı olsun

resimleri yakında bekliyoruzzz

çok teşekkür ederim =) temizliyim paylasıcam :) pek bişey yapmıcam buna diğerinden aldım zevkımı 0 araç nede olsa bozmam yani :) bi xenon bi app plaka o akdar tesisata bile gerek yok kokusu duruyo daha :D