Corsa d dizel almayı düşünüyorum lütfen yardım..!!

apache_81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta km sınden cok bakımlı olması onemlı adamın aracı 50000 km dedır motora bakmamıstr bakımlarını yapmamamıs zorlanmıs bı arac olcagına 150000 km de temız araba daha mantıklı bence..
bıde otomatık mı ıstıyosunuz duz vıtes mı dızel yarı otomatık oluyo cunku
bıde son olarak neden dızel 1.4 benzınlı alsanız da guzel lpg ıle cok az yakıtı var ve km sı cok cok dusuk araclar bulmanız mumkun

düz vites istiyoruz, dizellerin hepsi mi yarı otomatik

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo tabıkıde duz vıtes var ben otomatık almak ıstersenız dıye soledım dızellerde tam otomatık olanlar yok...
tabı sızın kararınız kısa mesafe dıyosanız ben daha temız bulabılecegınız ıcın benzınlı demıstım ama duzgun bı expertız ıle olabılır cok acelenız yok ıse takıpte kalın hem uygun fıyata dusuk km lı dızel dusurursunuz o zaman

apache_81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo tabıkıde duz vıtes var ben otomatık almak ıstersenız dıye soledım dızellerde tam otomatık olanlar yok...
tabı sızın kararınız kısa mesafe dıyosanız ben daha temız bulabılecegınız ıcın benzınlı demıstım ama duzgun bı expertız ıle olabılır cok acelenız yok ıse takıpte kalın hem uygun fıyata dusuk km lı dızel dusurursunuz o zaman

cok baktım sahibindene o fiyata gerçekten düşük kmli bir dizel yok .. sizin de önerdigniz gibi 70 80 binlerde benzinli alıp tüp taktırmak mantılı gelyor dusününce cünkü bütçeyi cok zorladım 23 bini asamıyorum bir türlü :(

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ondan soyledım zaten benzını dıye.. emın olun benzınlı aracları bıle az yakıyor cok uzun yola cıktıgınızda zaten lpg yakıtı dusuruyor kısa mesafedede zaten dızelde benzınlıde fazla bı fark yapcagını sanmıyorum benzınlı dusuk km lı bı arac daha mantıklı bence
soyle bısey daha soylıcem eger kız arkdsınız ole tek basına kullancaksa aracı tek kapı full bı corsa d 1.4 benzınlı bakın derım tek kapılarında 8 hava yastıgı celık jantı sıs farı mp3 caları hersey mevcut tek kapı sorun olmucaksa fıyatlarıda daha dusuk km lerıde cok yuksek degıl

apache_81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kapı düşünmüyoruz ama sizin önerinizi de dikkate alıp benzinli bakıyoruz.. paramız 1.4 e yetmediği için 1.2 almayı düşünüyoruz ztn kullanan bayan olucagı için öle cok performanslı olmasına gerek yoktu.. yalnız şimdi de 1.2 enjoy la 1.2 essentianı farkını cok merak ediyorm donanım olarak. sizce benzinli alıp tüpü kendm mi taktırsam iyi yoksa direk tüplü bulup alayım mı