Corsa D hakkında...

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal alman yada ilk üretimler oldugu için valuxel yazıyor olabılır bendede 2009 siyah corsa enjoy paket eco flex var sabah ilk işim ona bakmak olcak bu arada sormak istediğim birşey var bu ecoflexlerde 75 hp ve 95 hp arasındaki tek fark yazılım farkımı ???????
hayır turbo farklı en başta(vgt turbo değişken geo lu turbo var 90 lıklarda) 6 vites , mazot pompası , enjektörler bunlar farklılıklar geri kalan herşey aynı

DS5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa 1.2 Essentia Easytronic

Merhaba arkadaşlar bende 1 ekim 2012 de sıfır opel corsa aldım easytronic
arabamdan çok memnunum 80-100 km/h ile gittiğimde çok fazla yakıt tüketimi olmuyor,içi çok geniş ve konforlu.Yalnız şöyle birşey dikkatimi çekti,akşam yolculuk yaptığımda her vites geçişinde farlarda anlık çok hafif bir sönüklük oluyor bu durum ne olabilir yada kimse karşılaştımı bu durumla?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bende 1 ekim 2012 de sıfır opel corsa aldım easytronic
arabamdan çok memnunum 80-100 km/h ile gittiğimde çok fazla yakıt tüketimi olmuyor,içi çok geniş ve konforlu.Yalnız şöyle birşey dikkatimi çekti,akşam yolculuk yaptığımda her vites geçişinde farlarda anlık çok hafif bir sönüklük oluyor bu durum ne olabilir yada kimse karşılaştımı bu durumla?

benim ki düz vites bende sorun yok farlar aküden değilde direk şarj dinamasundan besleniyorsa vites değişirken devir düşünce farlarda anlık gidebilir bazı motosiklerde olur bu ama dediğim gibi değilse ve aküden çalışıyorsa sorun olabilir