Corsa D hararet gostergesi

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ole nadır abı ısık yandımı cek saga kapat kontagı cagır cekıcıyı gelsın dıyolar resmen....

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d gizli menü diye aratırsan bununla ilgili bir kaç konu var. o konularda teyp ekranından hararet dahil daha bir çok değerin görülebildiğini ile ilgili bilgiler var.

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gizli menuye ulastim ama hararet gostergesi yokmus sanirim..

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gizli menuye ulastim ama hararet gostergesi yokmus sanirim..

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

motor suyu sıcaklık değeri vardır.
sırası ile 6. ekranda çıkan rakamların altta olanı motor soğutma suyu sıcaklığını gösterir.
6. ekran açıkken bu şekilde bırakırsanız arabayı stop etseniz dahi ekran normale dönmez, siz değiştirinceye kadar bu şekilde kalır.
ben denemek için yazın sıcağında full yüklü araç ile klima açık alanyadan ıspartaya gidinceye kadar bu ekranı açık bırakarak takip ettim.
sıcaklık 83 dereceyi geçmemişti.
bir defasında antifiriz değiştirdiğimizde aracı durduğu yerde fan açsın diye çalıştırdık ve ara ara gaz verdik yine durum aynı. yanlış hatırlamıyorsam 83 derecede fan açıyor ve bir derece dahi yukarı çıkmıyor.
dizellerde her şey normalse sıcaklık benzinliler kadar fazla yükselmiyor.

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor suyu sıcaklık değeri vardır.
sırası ile 6. ekranda çıkan rakamların altta olanı motor soğutma suyu sıcaklığını gösterir.
6. ekran açıkken bu şekilde bırakırsanız arabayı stop etseniz dahi ekran normale dönmez, siz değiştirinceye kadar bu şekilde kalır.
ben denemek için yazın sıcağında full yüklü araç ile klima açık alanyadan ıspartaya gidinceye kadar bu ekranı açık bırakarak takip ettim.
sıcaklık 83 dereceyi geçmemişti.
bir defasında antifiriz değiştirdiğimizde aracı durduğu yerde fan açsın diye çalıştırdık ve ara ara gaz verdik yine durum aynı. yanlış hatırlamıyorsam 83 derecede fan açıyor ve bir derece dahi yukarı çıkmıyor.
dizellerde her şey normalse sıcaklık benzinliler kadar fazla yükselmiyor.

bilgi için tşk ederim.. deniycem.