corsa D jant ne alsam napsammm

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de beğenemedim hiçbirini ama oz ler güzel.. :) ama tuzlu :(...izmitteyim hangi lastikçiye jantcıya gitsem 17 fazla 1.3 mü 15 iyi çekişidüser falan dediler..17 takınca lastik hangi ebatta olucak sürtme yapar mı 4-5 kişi binince??mesela orjinal jantlarlA çok rahat pati yapıyo 17 lerle de yapar mı???

astranın jantlarını biliyorum isterim ama onlar 5 bijonlu diye biliyorum..corsa 4 bijonlu :S...

tesekkürler...

Bekapa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de beğenemedim hiçbirini ama oz ler güzel.. :) ama tuzlu :(...izmitteyim hangi lastikçiye jantcıya gitsem 17 fazla 1.3 mü 15 iyi çekişidüser falan dediler..17 takınca lastik hangi ebatta olucak sürtme yapar mı 4-5 kişi binince??mesela orjinal jantlarlA çok rahat pati yapıyo 17 lerle de yapar mı???

astranın jantlarını biliyorum isterim ama onlar 5 bijonlu diye biliyorum..corsa 4 bijonlu :S...

tesekkürler...
Linkini verdiğim O.z.lar benim.
Arabam 1.3 dizel. Hiç bir sorun yaşatmıoyor. 4 cm yayla sürtme yapmıyor.
Çekiş düşürse opel opsiyon olarak 17" sunarmıydı hiç?
Yol tutuşunuda çok arttırıyor.

Bundan önce 15" vardı hiç olmadı satışta şu anda onlarada bir bak istersen

http://www.sahibinden.com/15_celik_...at_dustu_-51WQQaXQQ18678826WQQpXQQdisplayitem

Düşünürsen ikisinede indirim yapabilirim.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takılabılıyorsa oxygen dusunmeden tak

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17''takarsan yok araban hantallaşır,yok arabanın ömrü gider...vb gibi hurafelere inanmayın arkadaşlar bizim araçlarda tork denilen olay cok yüksek.heçbirşekilde problem cıkarmaz.17 takın takarkende jantın et sine dikkat etdin cok geniş olmassın camurluklara sürtebilir çünkü

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17''takarsan yok araban hantallaşır,yok arabanın ömrü gider...vb gibi hurafelere inanmayın arkadaşlar bizim araçlarda tork denilen olay cok yüksek.heçbirşekilde problem cıkarmaz.17 takın takarkende jantın et sine dikkat etdin cok geniş olmassın camurluklara sürtebilir çünkü
aynen katılıyorum.. lastık ebadını ona gore ayarlarsın 205 45 17 koyarsın yada 40 gercı turkıye yollarında 40 pek tavsıye edılmıyor ama fazlada ofset olmadımı hıcc anlamazsın bıle jant var mı yok mu.....

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada 1200tl O.Z jant+lastik fiyat olarak gayet uygun beyaz renk arabada güzel durur bence...beyaz renk arabada kullanabileceğin jant rengi siyah renkdir tabi kendi fikrim...

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah düsünüyorum..oz lar falan da çok pahalıymış ya..2. el nası iyi bişey bulunur ya da 2. el almak mantıklı mı.izmitte baktım 500 600 lastiklerle 1100 e falan kapatcaktım ya :D