corsa d jant ve lastik seçimi

akcaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu jantı çok beğendim corsa da güzel duracaktır... AEZ marka 4x100 16" mevcut..

Ekli dosyalar

• TACANA.gif
    TACANA.gif
    13.2 KB · Görüntüleme: 65

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orj. jantları satacaksan almak isterim.. aslında jantların görünüşünü çok beğeniyorum benimki 15" olduğu için değiştirmek istiyorum. ilgilenirsen özel msj atabilirsin...

İstediğim jant ' ları aldığım zaman , orj. jant ' larımı satmayı düşünüyorum . Olayın aslıda şu şekilde aslında . Ben Burdur ' da ikametgah etmekdeydim . 2.Üniversite yol ' u gözükünce bana İstanbul ' a gelmek zorunda kaldım . Malum öğrencilik halinde kendi aracım olan Honda S2000 ' i getirmek çok abes olacak ve dış etkenlerin çok dikkatini çekecek . Bu bakımdan Corsa ' yı nasibse Bayram dönüşü İstanbul ' a getirmeyi ve burdada ufak dokunuşlar ile biraz daha yakışıklılaştırmak istiyorum . İlk yapmayı planladığım şeyde jant modifikasyonu . Lokasyon bilgilerinizden anladığım kadarı ile sizde İstanbul ' da ikamet etmekdesiniz . Bayram dönüşü haberleşir , hem sizinle tanışırız , hemde jant işini hallederiz sizin içinde uygun olursa ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın 17" takma derim. dayımın arabada orjinal 195 60 16 ölçülerinde jant ve lastik var araba zaten jeep gibi. 17 takarsan düşünemiyorum bile arabaya 5 cm yay taksan bile düşmez o araba. ayrıca araban siyah ve siyah jant boğar gibime geliyor. beyaz jantlar güzel durabilir daha doğrusu durur. ;)
3.5 cm h&r ile bastınmı 10 numara olur... 205/55/16 ölçülerinde lastiklede hem fazla yormamış hemde şık bir görüntü çıkar ortaya...

akcaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstediğim jant ' ları aldığım zaman , orj. jant ' larımı satmayı düşünüyorum . Olayın aslıda şu şekilde aslında . Ben Burdur ' da ikametgah etmekdeydim . 2.Üniversite yol ' u gözükünce bana İstanbul ' a gelmek zorunda kaldım . Malum öğrencilik halinde kendi aracım olan Honda S2000 ' i getirmek çok abes olacak ve dış etkenlerin çok dikkatini çekecek . Bu bakımdan Corsa ' yı nasibse Bayram dönüşü İstanbul ' a getirmeyi ve burdada ufak dokunuşlar ile biraz daha yakışıklılaştırmak istiyorum . İlk yapmayı planladığım şeyde jant modifikasyonu . Lokasyon bilgilerinizden anladığım kadarı ile sizde İstanbul ' da ikamet etmekdesiniz . Bayram dönüşü haberleşir , hem sizinle tanışırız , hemde jant işini hallederiz sizin içinde uygun olursa ?

özel mesaj olarak numaramı yolluyorum satmayı düşündüğün zaman ararsın..

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim birazda almanyadaki bi akrabamın tavsiyeleriyle vossencv3 e karar vardim 195.55.16 araç yükselmez ve çekişten düşmiycektr tahminimce. listikçide taktırıp yüksek gelirse 50 yanak bile taktırılabilir çok şık durucağına eminim bende en yakın zamanda taktırcam resimlerini paylaşrım inşallah. tabiki karar yine senin :D

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2012 , Siyah Corsa D aracım için bende kısa bi süre sonra jant modifikasyon ' una gideceğim . Henüz 3000 km.'de olmasınıda düşünerek lastik için tekrardan maliyet çıkarmadan üzerindeki 16 inç lastikler için bişiler bakıyorum . Düşündüğüm model Volk TE37 Bronz . Tabi bunun yanı sıra 3,5 cm. spor yay ve Renkli ( JDM diyede tabir edilen ) Bijon setide koymayı düşünüyorum ...

Jant Örnek Foto ;
http://www.maxrev.de/files/2010/08/bill7.jpg

Murat ayni seyleri dusunuyoruz.
Bende yay zaten var.
Lastik olculerimiz ayni, aklimdaki tek soru 195/55 ebatla o jant nasil durur?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat ayni seyleri dusunuyoruz.
Bende yay zaten var.
Lastik olculerimiz ayni, aklimdaki tek soru 195/55 ebatla o jant nasil durur?

Kanka , DeDe 28.000 ' e geldi ve yay ' landı :) . Hal böle olunca , geçen seneki düşüncelerim tamamen değişti . Ayrıca , işe başladığım sektör otomotiv olunca da , parça tedariği v.s. oldukca kolay olmaya başladı benim için . Şimdiden elimde 17 lastik takımı oldu hatta :) Kısa bi zaman sonra 17 jant - lastik kombinasyonlu bi modifikasyona girmeyi düşünüyorum . Jant olarak da , Advan ' ın adını bilmediğim bi modeli oldukca hoşuma gitti . Önümüzdeki günlerde , bu şekilde bi değişime gidebilirim ...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kanka , DeDe 28.000 ' e geldi ve yay ' landı :) . Hal böle olunca , geçen seneki düşüncelerim tamamen değişti . Ayrıca , işe başladığım sektör otomotiv olunca da , parça tedariği v.s. oldukca kolay olmaya başladı benim için . Şimdiden elimde 17 lastik takımı oldu hatta :) Kısa bi zaman sonra 17 jant - lastik kombinasyonlu bi modifikasyona girmeyi düşünüyorum . Jant olarak da , Advan ' ın adını bilmediğim bi modeli oldukca hoşuma gitti . Önümüzdeki günlerde , bu şekilde bi değişime gidebilirim ...

Ben gozluk kontrolu yapayim, 2012 ye cevap yazmisim. :)