corsa d krom cam çıtası

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı sorım kardesım warsa gonderırımde 50 + 5 lırada kargo 55 lıra edıo zaten :d
sorun degil kardeş servis 65 x4 tl istedi ama onlarinki bundan farkli plastigin içi krom öle bulursan daha cok sevinirim tel vereyim

iareyel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende

kardeş meraba ben de corsa d için alabilirmiyim acaba ya bide yapıştırması kolay oluyor mu ki yani yanında yapıştırıcısı da var mıdır

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş meraba ben de corsa d için alabilirmiyim acaba ya bide yapıştırması kolay oluyor mu ki yani yanında yapıştırıcısı da var mıdır

alırım kardesım sanada ıstersen =) cıtanın ıcınde yapıstırıcısı var kendın bıle yaparsın

iareyel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam bana uyar yani bu parça tamamen krom değilmi hani bazılarında böyle kroma benzer plastik parçalar var o yüzden dedim bi de tel den görüşürsek ben sana eft yapayım 5057763944 veya 5468191505

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GlenScotia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende iyice pazarlamacı oldun haa :) hadi bakalım alan arkadaşlara hayırlı olsun. ilgilendiği için ise yiğite teşekkür etmek lazım. herkez uğraşmaz.

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende iyice pazarlamacı oldun haa :) hadi bakalım alan arkadaşlara hayırlı olsun. ilgilendiği için ise yiğite teşekkür etmek lazım. herkez uğraşmaz.

walla kardesım pazarlamacı olsak ııdır ankarayı bılen bılır ben bahcelıde otuyorum aldıgım yer mamak o trafık gıt gel bıde kargoya yetıstırım telası walla benı benden aldı nese arkadaslar memnun kaldı umarım bızımde ısımız dusunce onlar ole ılgılenırler =))))

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu konusulali baya zaman gecmis ben haliyle yeniden baslik actim 6 parca krom icin.. istanbul'da bilen yaptiran biri varsa yardim bekliyorum..

erdemd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda Satan yer bulan oldumu 6 parça çıta