Corsa d on ve arka opc tampon _?

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaslar uzun suredir giremiyorum sifremide kaybettim uzun ugraslar sonra bugun bulabildim.. En az 10 defa sifre istegi gonderdim ama msj falan gelmedi siteden.. Yonetici arkadas bu konuyla ilgilensin lutfen.

Konumuza gelelim :) 2013 corsa d sahibiyim bilindigi uzere opc tipi on ve arka tampon ariyorum cikmada olabilir . Servise sordum haber bekliyorum gerci ama servis 2-3binden asagi fiyat cekmez.. Bu konuyla ilgili bilginiz var ise sizlerin onerilerinizi bekliyorum ..

Ayrica opelim.net olarak bi toplanti olsa ne guzel olur :) olimpiyati kacirdim, kazlicesmeye gittim ama 7-8 opel gordum klasik ve b-c turu.. Oradaki toplanti beni pek tatmin etmedi. Sadece opelciler olarak bigun ayarlansa cok guzel olur. Yonetici arkadaslara saygilar :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum OPC tamponunun sadece ön tamponu 4.500 TL hangi 2 3 binden bahsediyorsun :) Orjinalinin çıkması zaten imkansız bişi tek çare servisden sıfır almak alım gücü yeterliyse. Senin sölediğin rakamlara anca Fiberini veriyorlar set olarak 2.750 liraya.

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum opc tamponunun sadece ön tamponu 4.500 tl hangi 2 3 binden bahsediyorsun :) orjinalinin çıkması zaten imkansız bişi tek çare servisden sıfır almak alım gücü yeterliyse. Senin sölediğin rakamlara anca fiberini veriyorlar set olarak 2.750 liraya.

:D :D cikmacilardan haber bekliyorum :D :D cikmacilar beni bulsun :D :D

pasa tuning 2750tl yazmis onu gordum zaten ararken.. Onlardan sadece difuzor aldim, oda fiyati uygun diye.. 1 tane cikma on tampon buldum haber bekliyorum.. Serviste arkadas var oda sistemden bakacak yarin bakalim ne kadar fiyat cekicekler.. Istek uzerine direk yurtdisindan gelecegi icin dedigin fiyat dogrudur.. Bakalim yarin servisten ne fiyat verecekler burayada yazarim..

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum OPC tamponunun sadece ön tamponu 4.500 TL hangi 2 3 binden bahsediyorsun :) Orjinalinin çıkması zaten imkansız bişi tek çare servisden sıfır almak alım gücü yeterliyse. Senin sölediğin rakamlara anca Fiberini veriyorlar set olarak 2.750 liraya.

Sevisten gelen OPC TAMPON Fiyatlari

ÖN TAMPON : 2341 TL
TAMPON ALTLIGI : 1896 TL
SIS , YUVALARI 1 TANESI : 592 TL (592X2)

TOPLAMDA : 5421 TL TUTUYOR. BU FIYAT ARKADASIMIN SADECE BANA YAPTIGI OZEL INDIRIM SONUCU CIKIYOR .. GERISINI SIZ DUSUNUN :)

ARABAYI SATIP UZERINE 10BIN KOYSAM GIDER OPC ALIRIM ZATEN :D
VAZGECTIM BEN BU ISTEN :):rakir::rakir:

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevisten gelen OPC TAMPON Fiyatlari

ÖN TAMPON : 2341 TL
TAMPON ALTLIGI : 1896 TL
SIS , YUVALARI 1 TANESI : 592 TL (592X2)

TOPLAMDA : 5421 TL TUTUYOR. BU FIYAT ARKADASIMIN SADECE BANA YAPTIGI OZEL INDIRIM SONUCU CIKIYOR .. GERISINI SIZ DUSUNUN :)

ARABAYI SATIP UZERINE 10BIN KOYSAM GIDER OPC ALIRIM ZATEN :D
VAZGECTIM BEN BU ISTEN :):rakir::rakir:

Biliyozda konuşuyoruz dostum zamanında olabilecek bişey olsaydı ben çoktan alıp koymuştum aracıma ki o tamponların çıkmasınıda bulamazsın patlayan kafadan patlıyo zaten pert de olmuyor topluyorlar bir şekilde :D

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 den aşşa temiz OPC zor.
bide işin yakıt bölümü var kontak çevirmeye 50 lirayı göze alman lazım :D

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 den aşşa temiz OPC zor.
bide işin yakıt bölümü var kontak çevirmeye 50 lirayı göze alman lazım :D

VEZGECTIM ZATEN SIMDILIK ,TAMPON ICIN CIKMACILARA BAKIORUM ARADA DENK GELIRSE NEDEN OLMASIN :D IKITELLI,BOSTANCI VS CIKMACILARI DOLANMAYA BASLADIM :) 2-3 YERE SORDUM 2008 MODEL BI TANE BULDUM ODA BENIM TAMPONLA UYUSMUYOR .. BENIM ARAC 2013 OLDUGU ICIN DAHA ELIMIZE DUSMEDI DEDILER , HAYIRLIS ARTIK :D :rolleyes::rolleyes:

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VEZGECTIM ZATEN SIMDILIK ,TAMPON ICIN CIKMACILARA BAKIORUM ARADA DENK GELIRSE NEDEN OLMASIN :D IKITELLI,BOSTANCI VS CIKMACILARI DOLANMAYA BASLADIM :) 2-3 YERE SORDUM 2008 MODEL BI TANE BULDUM ODA BENIM TAMPONLA UYUSMUYOR .. BENIM ARAC 2013 OLDUGU ICIN DAHA ELIMIZE DUSMEDI DEDILER , HAYIRLIS ARTIK :D :rolleyes::rolleyes:

zaten kaç tane opc var ki :D

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa d de tamponların markası nedir bilen varmı? GM marka mı arka tampon? piyasada bikaç marka görüyorum onların kalitesinden haberi olanlar varmı? Fakat orjinal arıyorum sonuçta corsa d için 2-3 çeşit fabrika çıkışlı arka tampon mevcut.temin edebileceğiz yer sadece servis mi ?