Corsa d orjinal navigasyon ??

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR ARKADASLAR ONCELIKLE YUKLEMIS OLDUGUM RESIMLER CORSA D"NIN NAVIGASYONUMUDUR ?

1.BU NAVIGASYONU SERVIS DISINDA BULABILIRMIYIM ? (servis sonradan taktirmalara gece tarifesi uyguluyor :) )
2.FIYAT KONUSUNDA BILGISI OLAN VARMIDIR ?
3.2013 CORSA ESSENTIA 1.2 MODELIYLE UYUMLUMUDUR ? (Sonradan takilabilirmi - beyine ek yazilim gerekir mi )

KOnu hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim,simdiden tesekkur ederim...:cool:

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2015-01-20 at 00.30.10.jpg
    Screen Shot 2015-01-20 at 00.30.10.jpg
    14.4 KB · Görüntüleme: 56
  • Screen Shot 2015-01-20 at 00.28.05.jpg
    Screen Shot 2015-01-20 at 00.28.05.jpg
    14.8 KB · Görüntüleme: 43

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu resim daha aciklayici olacak sanirim konsolun uzerinde navigasyon mevcut.

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2015-01-20 at 00.46.13.jpg
    Screen Shot 2015-01-20 at 00.46.13.jpg
    19.1 KB · Görüntüleme: 50

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR ARKADASLAR ONCELIKLE YUKLEMIS OLDUGUM RESIMLER CORSA D"NIN NAVIGASYONUMUDUR ?

1.BU NAVIGASYONU SERVIS DISINDA BULABILIRMIYIM ? (servis sonradan taktirmalara gece tarifesi uyguluyor :) )
2.FIYAT KONUSUNDA BILGISI OLAN VARMIDIR ?
3.2013 CORSA ESSENTIA 1.2 MODELIYLE UYUMLUMUDUR ? (Sonradan takilabilirmi - beyine ek yazilim gerekir mi )

KOnu hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim,simdiden tesekkur ederim...:cool:

Resimdekini bilmem ama ZE-NC5011D bu en uyumlu multimedyadir istediğiniz hersyin fazlası mevcut :)

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdekini bilmem ama ze-nc5011d bu en uyumlu multimedyadir istediğiniz hersyin fazlası mevcut :)
:) :) bayadir bu resimlerdeki navigasyonun pesinde kosuyorum ..

Servise el atmak istemiyorum illaki onlarda vardir ama binbir turlu sey cikariyorlar.. Benim aracimda sis yoktu.. Aradim servisi baglaticam dedim .. Bin tane laf soylediler yok tesisat cekilicek , sis fari olmayan araclara sis takmayi onermiyoruz beyin kabul etmiyor vs vs .. Kapinin oradan tesisati aldim on tampona kadar cektim sisleride bi guzel bagladim
( bu arada essentialarda sis yerleri var ama arkasi bos orjinal sis farini bile takamazsiniz ) kapaga monte edeceksiniz = servis bile bu isi cozemedi ) arka sis dugmesine orjinalinden daha orjinal oldu :) servis 1200 lira maliyet cikardi ben orjinal sis kapaklari dahil 370 tl xenonlarla maal ettim :)

simdide bu navigasyonun pesine dustum,bulana kadar icim rahat etmeyecek :)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) :) bayadir bu resimlerdeki navigasyonun pesinde kosuyorum ..

Servise el atmak istemiyorum illaki onlarda vardir ama binbir turlu sey cikariyorlar.. Benim aracimda sis yoktu.. Aradim servisi baglaticam dedim .. Bin tane laf soylediler yok tesisat cekilicek , sis fari olmayan araclara sis takmayi onermiyoruz beyin kabul etmiyor vs vs .. Kapinin oradan tesisati aldim on tampona kadar cektim sisleride bi guzel bagladim
( bu arada essentialarda sis yerleri var ama arkasi bos orjinal sis farini bile takamazsiniz ) kapaga monte edeceksiniz = servis bile bu isi cozemedi ) arka sis dugmesine orjinalinden daha orjinal oldu :) servis 1200 lira maliyet cikardi ben orjinal sis kapaklari dahil 370 tl xenonlarla maal ettim :)

simdide bu navigasyonun pesine dustum,bulana kadar icim rahat etmeyecek :)

Bunun fiyati belli zaten fazla değiscegni sanmiyorum. Belki montajini siz yapabilirsiniz belli ki eliniz yatkın . Ama yok derseniz iyi bi oto teyipci tuning hangisi iyise rahatlıkla yaparlar.Hatta ürünü alcgnz yer bile yapabilir

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun fiyati belli zaten fazla değiscegni sanmiyorum. Belki montajini siz yapabilirsiniz belli ki eliniz yatkın . Ama yok derseniz iyi bi oto teyipci tuning hangisi iyise rahatlıkla yaparlar.hatta ürünü alcgnz yer bile yapabilir

bu urunun aynisini nereden daha uyguna alabilecegimi arastiyorum..
Servisler malum fiyat konusunda.. Birde merak ettigim konu arac calistiginda ayni sekilde aracla birlikte hareket saglayacak mi yani beyine ek bir yukleme yapilmasi gerekiyor mu ??

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu urunun aynisini nereden daha uyguna alabilecegimi arastiyorum..
Servisler malum fiyat konusunda.. Birde merak ettigim konu arac calistiginda ayni sekilde aracla birlikte hareket saglayacak mi yani beyine ek bir yukleme yapilmasi gerekiyor mu ??

Sanmıyorum nerdeyse opel için uretilmis bi ürün hatta direksyondaki kontrller bile aktif oluyor. Hatta radyo ekrani dahi birlikte çalışıyor. Ne yalan söyleyeyim benim de içim gidiyor piano black benim araç üründe gayet orjinal olur fakat fiyat epey bi yüksek olunca :)

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanmıyorum nerdeyse opel için uretilmis bi ürün hatta direksyondaki kontrller bile aktif oluyor. Hatta radyo ekrani dahi birlikte çalışıyor. Ne yalan söyleyeyim benim de içim gidiyor piano black benim araç üründe gayet orjinal olur fakat fiyat epey bi yüksek olunca :)

cihazla ilgili fiyat arastirmasi yapmak lazim nerde ne kadar.. Yarin servisi arayip bi yoklama cekeyim.. Nedir ne degildir fiyati ..acaba cikmacilarda bulabilirmiyiz onuda incik cincik etmek lazim :) :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Cd60 media yada cd80 media ve cid ekran.

Bir diğer ihtimal , cd70 navi yada dvd90 navi + cid ekran olabilir . Bunları bulsanız bile ki corsa d için imkansız gibi bir şey TR Navi cd si yok .

Kolay gelsin . Corsa için Opelin orjinal Touch&Connect modelini öneririm ...