Corsa D Orjinal Stil

breko52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Değişik araçlar kullandıktan sonra e son ki aracımın bakımları gelmişti bakım masrafına aracı değiştireyim dedim 2004 GOLF 5 kasa aracımı sattım 2012 1,4 Corsa aldım 26 binde ilk sahibinden hata boya değişen yok ama bayramda sol arka çamurluktan bi nazarlık aldılar sağolsunlar boyasız hallettik

Opel araçlara ön yargım var pek ısınamadım hala
Bilmiyorum özellikle şu sinyal kolu ve silecek koluna bi türlü alışamadım. Bi bana mı garip geliyor çözemedim
Alışmışız yıllardır kolu ittin mi orada kalır bunda dokunmatık gibi herşey
Ses sisteminin beğendim bana yetiyor Konforu ne yazıkki tartışılır ama sert bir araç
Direksiyon B segmenti bir araç için ağır geldi bana. Bi City mod beklerdim belki en fullerinde vardır onu da bilmiyorum E kasa corsada var onu gördüm ama D kasalarda var mı bilemedim.
Arka taraftan çok güzel yol sesi alıyor maşallah otobanda vs 110 -120 ye çıktın mı fırtına esiyor Lastik ebadı biraz cins pahalı lastiklerden 195/55/16 yerine 205/55/16 kışlık almayı düşünüyorum daha çok ve uygun fiyata var
Neyse artıları eksileri var tabi araç yeni en azından yağ su bakımı dışında bişeyi yok
Daha çok muhabbet ederiz inşallah
araba ile konuşmayı ilgilenmeyi seviyorum.
Araca hiç ellemedim normalde hemen biyerlerini sökerim aracın Bu yeni kıyamadım şimdi :dil: :dil:
Sadece plaka çok inceydi geçenlerde onu kalınlaştırdım bi de turuncu park ampülleri taktım o kadar
Aklıma takılanları sorarak paylaşarak öğreniriz inşallah.

Lafı uzattık iyice bikaç foto ekleyelim
Hayırlı günler.

oggmxj.jpg

qxjsht.jpg

xaz88o.jpg

fz0r3c.jpg

akvbbl.jpg

2lnes6g.jpg

dzi81v.jpg

2vwuut2.jpg

332c8s4.jpg