Corsa D Paspas

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Arkadaşlar Corsa d aracımın halı paspasları çok kirlendiği ve tozlandığı için kauçuk paspas almak istiyorum. Pufi nin Ürününü denedim fakat arkalara çok büyük geldigi için almadım. Kesersemde yırtığın zamanlya devam edeceğini söylediler, kauçuk yırtılmaz ama.

Corsa d kullanan arkadaşlar nasıl ve ne marka paspas aldınız. Ben bir türlü uyduramadım. Orjinalleride pahalı, çokta para vermek istemiyorum.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben zamanında araca paspas kestırmıstım gıt bı aksesuarcıya mavı kırmızı gırı renklerde paspaslar oluyor metre ıle alıp kestırıyosun ben komple kestırmıstım aracın kendı paspaslarını kaldırıp onu koydum aracın taban kaplamasınıda ortuyordu tabanda kırlenmıyordu hem...

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
satılık ilanlarında ELR nickli özgün arkadaşımızın orjinal sıfır paspasları satılık onunla görüşün derim...

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Pas pas kestirtirme mantıklı aslında. Benim arabamın orjinal paspasları var. Fakat toz çamur çok tuttuğu için kauçuk paspas koymak istiyorum. Bir türlü hazır satılan kauçuk paspasları uyduramadım.

Corsa d sine hazır paspas alan var mı?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kaucuk alcaksın onlarda ufacık oluyor taban kaplaman haşat oluyor sonra kı kestırırsen arka tarafı tek parca kestır arkadakı cıkıntının ustundekı yerde kapanıyor en cok kırlenen yerlerden bırıde orası al 2 metre 3 metre kendın kes cokta guzel olur...

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kaucuk alcaksın onlarda ufacık oluyor taban kaplaman haşat oluyor sonra kı kestırırsen arka tarafı tek parca kestır arkadakı cıkıntının ustundekı yerde kapanıyor en cok kırlenen yerlerden bırıde orası al 2 metre 3 metre kendın kes cokta guzel olur...

araca özel paspas kesildiğini ilk defa senden duyuyorum. minibüscülerin tabanı kaplattığı malzemeden bahsediyorsan binek araçlarda ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.. mesela arka tarafı tek parça kestirebiliriz aslında ..

Son düzenleme: