Corsa D sis yeri nikelaj kaplama

emrah_3008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Corsa D essentia 2011 sahibiyim. Araç makyajlı kasa ama sis farı yok bildiğiniz gibi. Bazı araçlarda denk geldim, sis yerinin oraya nikelaj kaplama gibi değişik çalışmalar yapmış arkadaşlar. Ben de sis farı taktırmak istemiyorum ama nikelaj yaptırmak istiyorum. Yaptırmış arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. Fotoğraf gönderirseniz ve nerede yaptırdığınızı bildirirseniz sevinirim. Avrupa yakasındayım.

g38P8FXvwy2KfXd80AAAAASUVORK5CYII=

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende corsa D makyajlı kasa sahibiyim fakat o nikelaj çalışması dedıgınız orj. fabrika çıkışında sis farlarında olan bişey ,sonradan bulunmasıda; çıkmacılar ve özel yapım harici imkansız hatta yan sanayı sıs farı alsan bıle bu nıkelajlardan vermıyorlar ;)

emrah_3008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Corsa D essentia 2011 sahibiyim. Araç makyajlı kasa ama sis farı yok bildiğiniz gibi. Bazı araçlarda denk geldim, sis yerinin oraya nikelaj kaplama gibi değişik çalışmalar yapmış arkadaşlar. Ben de sis farı taktırmak istemiyorum ama nikelaj yaptırmak istiyorum. Yaptırmış arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. Fotoğraf gönderirseniz ve nerede yaptırdığınızı bildirirseniz sevinirim. Avrupa yakasındayım.

dostum bende corsa D makyajlı kasa sahibiyim fakat o nikelaj çalışması dedıgınız orj. fabrika çıkışında sis farlarında olan bişey ,sonradan bulunmasıda; çıkmacılar ve özel yapım harici imkansız hatta yan sanayı sıs farı alsan bıle bu nıkelajlardan vermıyorlar ;)

tmm dostum işte, özel yapım yaptıran arkadaşlar mutlaka vardır, belki bi tavsiye verebilirler, nerde kime ne kadar nasıl bişeyler yaptırabiliriz ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm dostum işte, özel yapım yaptıran arkadaşlar mutlaka vardır, belki bi tavsiye verebilirler, nerde kime ne kadar nasıl bişeyler yaptırabiliriz ;)

parlak nikelajımsı şeritler oluyor (tam olarak nerde satılır bilmiyorum plastikten oluyorlar) onlara şekil verip saglam bi slikonla rahatlıkla yapıstırabilirsin :/ veya parlak bantlar var aynı sekılde bant sayesınde de bu ıslemı yapabılırsın fakat bu bant uygulayan arkadasın arabasında guzel durmamıstı :/ ya zaten şoyle birsey var o nikelajın oturdugu yer bıtek sıs farlarında var bizde sadece kapak var o yuzden yapman biraz zor :/ gibi...

emrah_3008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bantla şekil vermek hem zor hemde görüntü açısından güzel duracağını sanmıyorum. Dediğin gibi bi nikelajcıdan parça kestrip silikonla yapmak mantıklı.
Böyle bi uygulama yapan arkadaşlar bi kaç foto koysa ne gadada hoş olur ;)

emrah_3008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda biri aliminyum folyo ile yapmıştı :);

kusura bakmayın ama aliminyum folyo tam apaçi işi olur bence :D , çok da basit durur. nikelaj iidir ama güzel bi şekil tasarlamam gerekiyor ;)

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ümraniyede bulabilirsin opel cikmacilarinda anca :) orjinal gm hemde :)

yokki00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum yetkıli serviste 950 tl istediler sis farı için bendede 2012 1.2 var bılındıgın gıbı sıs farı yok ben calısmayı yapacam kendım halledecem demıstım 125 tl sis farı aldım yan taraflarınıda 3 tl ye aldıgım krom bantla kapattım orjınalınden farkı olmadı görenler dizel mi araban diye soruyolar malum 1.4 benzın ve dizellerde sis farı standart.

emrah_3008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum yetkıli serviste 950 tl istediler sis farı için bendede 2012 1.2 var bılındıgın gıbı sıs farı yok ben calısmayı yapacam kendım halledecem demıstım 125 tl sis farı aldım yan taraflarınıda 3 tl ye aldıgım krom bantla kapattım orjınalınden farkı olmadı görenler dizel mi araban diye soruyolar malum 1.4 benzın ve dizellerde sis farı standart.

eee benmki dizel ama sis farı yok :S benm araba sahtemi yoksa :D