Corsa D Yardım

aNk06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Arkadaşlar;
2007 Model Opel Corsa D Aracım Var..Aracımı Makyajlı Kasaya Çevirmek İstiyorum Baya Bi Araştırma Yaptım Sadece Farlar İle Tamponu Değiştirsem Oluyor Dediler..Ama Bazı Kişilerde Tampon-Farlar-Çamurluklar'ın Da Değişmesi Gerekli Dedi...Bilen Kardeşlerim Abilerimden Yardım Bekliyorum Teşekkürler..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far+Tampon+Kaput+Çamurluklar diye biliyorum , sanırım farların şekli komple degişik ve etrafındaki parçaların da degişmesi gerek :/
Bu kadar masrafa degermi?
En iyisi satılıp birazcık eklenip makyajlı alınması , ama açıkçası 1.2 essentia makyajlı corsamı satıp , Muadili 1.2 enjoy 2011 makyajsız corsaya geçebilirim , makyaj ile neredeyse pek bi farklılık olmuyor, hatta sanıyorum ki corsa ile veya opel ile ilgilenmeyen birisi makyaj oldugunu dahi anlamaz ;) Makyajdan önce arka koltuklarda 3 kafalık var iken makyajdan sonra 2 kafalıga düşürülmüştür , yani makyaj o kadarda iyi degil aslında ;)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Forumda yapan bi abimiz vardı ararsanız konuyu bulabilirsiniz sanki. Sadece tampon ve far diye yazıyordu gibi hatırlıyorum

imlada ve yazımda kusur olursa affola...
Samsung 5830i ile gönderildi

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far ve tampon yetiyor bildiğim kadarıyla. Ama bunun yerine son e kasayada dönüşebilir çünkü şase aynı :). Uğraşılırmı değermi muamma.

Samsung Galaxy S4 Miniden Gönderildi.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Makyajlıya geçiş için, far+tampon.
Makyajlıdan eski tipe geçiş için, far+tampon+iç panel.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değmez ki birader. Ona yapacağın masrafa biraz daha ekle istediğin 1.2 essentila al Geç... aracın 1.4 se tabi asla bunuda yapma :)