Corsa D Zenec DVD - Navigasyon Sistemi

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben işlevsellikten yanayım.bende para versen takmam o çin çan ı arabaya :)

Bende takmam, menüsü yavaşlığı genel olarak kalitesi (ses kalitesini hiç saymıyorum) hoşuma gitmiyor.
İlk, Pioneer Avh ı montajladığım akşam çaldılar, 2. yi zorladılar çalınmadan arkadaşın birine verdim.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rolleyes::rakir::rolleyes: adama bak gören de hibe etti zanneder :D:D:D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seni barzo takmadıkmı lan takozu bende diyom bi eksiklik var bu teypin arkasında :D:D:D

hain domdom ....o değilde hafta içi bigün gelsene alican...çekme demirlerini keşke vereydin bana

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Vazgeçmeye çok yakınım bu projeden :)

Kaskoya işletince sorun olmaz zarar karşılanır, ama cam ve torpidoya verilen zararı saymıyorum :( Amacım vazgeçirmek değil, görüntü hoşunuza gidiyorsa alın fakat o kadar paraya komple sistem yapılır.

seni barzo takmadıkmı lan takozu bende diyom bi eksiklik var bu teypin arkasında :D:D:D

hain domdom ....o değilde hafta içi bigün gelsene alican...çekme demirlerini keşke vereydin bana

Kriko da istermisin ? :maden:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koyu kırow :D azdırma beni hani takacaktık ???????

onu bırak şimdi çalıştığım arabada bir blaupunkt var...teybin anteni arızalı dedim,bugün arabanın yanına gittim biraz kurcaladım,tuner i bozuk heralde teybin...napcaz alican...çok sıkıntılı geçti dün gece ya....işin kötüsü teyp bide 24 v zannedersem arabadan gelende 24 v arada bişey yok ???

bana acil çözüm bul çok dertliyim...dün gece çok zor geçti :D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskoya işletince sorun olmaz zarar karşılanır, ama cam ve torpidoya verilen zararı saymıyorum :( Amacım vazgeçirmek değil, görüntü hoşunuza gidiyorsa alın fakat o kadar paraya komple sistem yapılır.

Kriko da istermisin ? :maden:

Hırsız stresiyle yaşamak istemem tabiki, görüntü için değil kullanışlılık için düşünmüştüm aslında. Bu şartlarda çok mantıklı gözükmüyor takmak.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
koyu kırow :D azdırma beni hani takacaktık ???????

onu bırak şimdi çalıştığım arabada bir blaupunkt var...teybin anteni arızalı dedim,bugün arabanın yanına gittim biraz kurcaladım,tuner i bozuk heralde teybin...napcaz alican...çok sıkıntılı geçti dün gece ya....işin kötüsü teyp bide 24 v zannedersem arabadan gelende 24 v arada bişey yok ???

bana acil çözüm bul çok dertliyim...dün gece çok zor geçti :D

Ne zaman başladın çalışmaya ya ?
Çözüm bulurum, arabanın yanına götür beni :)

Hırsız stresiyle yaşamak istemem tabiki, görüntü için değil kullanışlılık için düşünmüştüm aslında. Bu şartlarda çok mantıklı gözükmüyor takmak.

Bu stres yüzünden vazgeçtim. Güzel bir şey ama aklım kalacağına olmasın daha iyi.