corsa d zırıltı

BeşikTaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı bu akşam bırakıyorum konsolu komple sökeceklermiş 2 gün serviste kalacak araç sizde çözüm olur mu acaba sağlıklı mıdır konsolu komple sökmek daha da beter olmas inşallah teşekkürler

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses çok rahatsız edici değilse bence konsolü söktürmeye değmez. Sonuçta herşey vida ve tırnaklı. Sök tak sök tak eninde sonunda yalama gibi olur.

BeşikTaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rahatsız edici stabilize yolda paket taşlı yolda sürekli bi zırıltı var asfalt yolda çok sık olmasada 2000 3000 devire çıkarken de zırıltı yapıyo

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede vardı direksiyonu tam yukarıya dayama 1 cm aşağıda tut benim öğle geçti

BeşikTaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün önce bıraktim aracı bugün alicm inş sıkıntı ortadan kalkmıstır

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı zırıltı sesi bende de vardı. Garantisi varken servise söyledim komple torpidoyu söküp bakmamız lazım deyince dedim sıkıntı yok böyle iyi. İyiki de söktürmem işim. Allah bilir nerelerini kırarlardı aracın. Garantisi bittikten sonra bakımını özel serviste yaptırırken farkına vardım ki torpidonun altında altta bir kapak yok arabada. Vakti zamanında yetkili serviste takmamışlar. Birde polen filtresinin kapağının üst kulakçığını kırmışlar bantla tutuşturuvermişler.

Uzun zamandır sesi duymuyorum. Sanırım kulağım alıştı..:D

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım, kafanı fazla takma o sesi düzeltirsin başka yerden ses gelir insan çileden çıkar araç bu 30 seneden fazla araç kullanıcısıyım ne sesler duydum ve sonradan alıştım 3 sıfır araç bindim ilerleyen zaman diliminde sizi de söz ettiğiniz ses vs gibi ufak tefek kıcıtılar oldu müzik dinliyerek es geçtim sizin de kendinizi fazla yormamanızı isterim ve sıkıntılarınızın tez zamanda giderrilmesi dileğiyle, saygılar..

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyibin sesini biraz acmalisin sonuçta ust segment araç değil :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:06 ----------

gaza yüklenince yapıyorsa motorda

ecotec yazan kapak yerine oturmamıs yada tutan dişlerden biri kırılmıştır
Üstad benim o kapak sağlam araç 100 km deykn ses basliyo gecince duruyor.Birde gaza fazla yükselince cikioyo dediğin gibi o kapak Soktum altina cam sungeri yapıp geri taktim gene ses yapti.Sen bir çözüm buldun mu ona ?

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyibin sesini biraz acmalisin sonuçta ust segment araç değil :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:06 ----------

Üstad benim o kapak sağlam araç 100 km deykn ses basliyo gecince duruyor.Birde gaza fazla yükselince cikioyo dediğin gibi o kapak Soktum altina cam sungeri yapıp geri taktim gene ses yapti.Sen bir çözüm buldun mu ona ?

ona çözüm buldum plastik kelepçeyle hallettim taş gibi oldu