::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün akşam corsama benzin aldım, lastik havalarını kontrol ettim, sahil yoluna çıktım. yol üç şerit pek yapmam ama biraz hızlı gideyim dedim. otomobil 160 gördü 5000 devirdeydi ve çok rahat gidiyordu. daha yüklenmedim. fabrika verileri bildiğim kadarıyla 180km/sa. çok merak ediyorum yapar mı diye. keşke trafiğe kapalı bir yer olsa. birilerine zarar veririm diye çekiniyorum.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jonathan abi nie yapmadın yaw biz 1.2le 195 rahat görüoruz senin için bu hızlar sorun olmamalı ama b kasaların o hızlarda ne kadar güvenli bilmiyorum ama yapar

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa cı kardeslerım yardımınıza ıhtıyacım war opelım sohbete konu actım 206&1.3cdtı dıye

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün akşam corsama benzin aldım, lastik havalarını kontrol ettim, sahil yoluna çıktım. yol üç şerit pek yapmam ama biraz hızlı gideyim dedim. otomobil 160 gördü 5000 devirdeydi ve çok rahat gidiyordu. daha yüklenmedim. fabrika verileri bildiğim kadarıyla 180km/sa. çok merak ediyorum yapar mı diye. keşke trafiğe kapalı bir yer olsa. birilerine zarar veririm diye çekiniyorum.
özgür abi onun yapacağı o kadardır maksimu belki 10km daha gidersin ama bence zorlama aracı sahildede radar çoık var biliyon bizim orasını

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşerim bilmem olurmu ya bu arada imzana adını soyadını yaz uyarı alırsın yoksa ok