::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

Sercanawar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatı sölemeyi unutmuşum pardon tanıdık bir serviste taktırdım ama sadece parça parası aldılar 221 YTL:)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatı sölemeyi unutmuşum pardon tanıdık bir serviste taktırdım ama sadece parça parası aldılar 221 YTL:)

ben cumartesi izmir opel egem yetkili servisle görüştüm 175 tl fiyat verdiler. %25 indirimle belkide dahada inebilir.

ancak hafta içi bir güne randevu verdiler. Aracın uygun olup olmadığına bakacaklarmış ona göre yaptıracağım.

Sercanawar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon TL:)

175 TL gerçekten iyi bir fiyat. Yanlız şunu söyliyim, sizin araca uymaz falan filan derlerse inanma, çünkü ben daha önce başka bir servise gösterdim açtı direksiyonun kapağını sinyalin olduğu bölgeye baktı sonra dedi ki: "sizin araçta bunun yeri yok takamayız". Ben de sonra başka bir yetkili servise götürdüm, olurmu öyle şey dediler ve taktılar. Uzun lafın kısası aracınıza uymuyor lafı aslında şu demek "arkadaş biz bu işi beceremiyoruz ama çaktırmakta istemiyoruz:)"

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu garage'in nabzi dusuk olamaz...corsa garage uyan...krizden dolayi da fazla bisey yapamiyoruz herhalde.ondan da kaynaklaniyor olabilir mi?

burack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
burakcakirel.wordpress.com
bence ekonomik krizden.geçen boyacıya,ön ve arka tampondaki plastik çitaları ve çamurluktaki plastik yerleri arabanın kendi rengine boyarsak ne kadara olur diye sordum.150 lira dedi :O ağzım açık kaldı vageçtim tabi 150 lira verilir mi yaa?:(

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ekonomik krizden.geçen boyacıya,ön ve arka tampondaki plastik çitaları ve çamurluktaki plastik yerleri arabanın kendi rengine boyarsak ne kadara olur diye sordum.150 lira dedi :O ağzım açık kaldı vageçtim tabi 150 lira verilir mi yaa?:(
senin aracin yine siyah, tampon citalari yeticektir boyatmaya..

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon TL:)

175 TL gerçekten iyi bir fiyat. Yanlız şunu söyliyim, sizin araca uymaz falan filan derlerse inanma, çünkü ben daha önce başka bir servise gösterdim açtı direksiyonun kapağını sinyalin olduğu bölgeye baktı sonra dedi ki: "sizin araçta bunun yeri yok takamayız". Ben de sonra başka bir yetkili servise götürdüm, olurmu öyle şey dediler ve taktılar. Uzun lafın kısası aracınıza uymuyor lafı aslında şu demek "arkadaş biz bu işi beceremiyoruz ama çaktırmakta istemiyoruz:)"

Göstergedeki CC (cruise control) ışığı için bir şey yapılıyormu yoksa sadece sinyal kolu değişikliğimi yapıyorlar..