CoRsA TEAM

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah silikon geç kuruduğu için ledlerin hizası bu esnada kayabilir. yerinde olsam her ledi sıcak silikon ile azcık tutturup sonrasında da siyah silikonla iyice silikonlarım.

Abi geç kurusun önemli değil önce hızlı yapıştırıcı ile yapıştıracağım üstüne siyah silikon uygularım. Önemli olan plastik gibi sert olması ve toz tutmaması. Yani yüzeyde kötü görüntü oluşturmasın.

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi geç kurusun önemli değil önce hızlı yapıştırıcı ile yapıştıracağım üstüne siyah silikon uygularım. Önemli olan plastik gibi sert olması ve toz tutmaması. Yani yüzeyde kötü görüntü oluşturmasın.

nekadar sertleştiğini bilmiyorum. ama arabaların kapı çıtalarını siyah silikon ile yapıştırıyorlar. benim spoyleri de siyah silikon ile yapıştırdılar. sağlamlık konusunda iyidir.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nekadar sertleştiğini bilmiyorum. ama arabaların kapı çıtalarını siyah silikon ile yapıştırıyorlar. benim spoyleri de siyah silikon ile yapıştırdılar. sağlamlık konusunda iyidir.

Tamamdır o zaman abi benim işimi görür siyah silikon. Yarın delip silikonlayabilirsem kaloriferin üstüne koyarım olmazsa kurusun diye.

toprak777

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120. sayfaya geldim okumaya devam ist. buluşma fotolarını gördüm harikasınız ilgiye takip ediyorum geceniz iyi olsun duruma göre gününüz aydın olsun :)

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz hayırlı olsun. %60 ı bitmiş.. bundan sonrası sanayide. aslında eliniz yatkınsa tarif etsek sizde yapabilirsiniz ama gerekli alet edevat varsa. ben ist.da olsam beraber yapardık.
benimkinde tek içime sinmeyen yer delikten açma kapama olayı. onuda cihaz bozulur diye hala cesaret edemiyorum. böylesi ilkel ama güvenli:)

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harun Abi Senin Angelleride Hala Tamir Ettiricem Duruyo Wallaha Para Gelsin Diye Bekliyorum :D :D

Ya Ne Gariptirki Sabahta Ben Baktım Bu RaceChiplere Konuya Girmeden Önce Kalbimiz Birmiş :D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başladım LED işine sanayide kapakları deldirdim yapıyorum bakalım bişeyler :)