CoRsA TEAM

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ordaki ana tema ortadaki logo kardeş onları yeni yaptım ondan foto koydum :) Teşekkürler...

Akşam akşam karanlıkta yaptık uzaktan iyi duruyor ama yakından dikkatli bakınca hafif kenar kesimlerde pürüzler var sevdim ama bu işi hoşuma gitti...Daha sonra detaylı güzelce tekrardan çekeceğim inş. bu bana deneyim oldu...Bidahaki sefere yaparken kapı direkleri de dahil olacak...

oo çalışmalar devam ediyor demek. güzel görünüyor eline sağlık ama gündüz ve uzaktan çekersen fotoyu bütün olarak daha iyi bakabiliriz.

jant konusunda da arabanın üzerinde ki lastikler ne durumda.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fevzi güzel olmuş ama amblemdeki şimşek kırmızı değil de arjinal kalsaydı daha iyi olabilirdi

15 gün sonra söküp tekrar yapacağını yazmışzın sökerken amblam kısmını sök sadece bir bakalım yakışacak mı???

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler...Lastiklerin durumu iyi gibi lastik işinden pek anlamıyorum...Şimdi bu lastikleri takarız hatta kar lastiği de alınsa önlere iki tane olur...Birde 14 jant beğenirsem sade bişey yeter bana...Araba sadece gündelik kullanılsa 15 düşünmeden alırdım ama babam işe de arabayla gidince mecbur kalıyorum 14e...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fevzi güzel olmuş ama amblemdeki şimşek kırmızı değil de arjinal kalsaydı daha iyi olabilirdi

15 gün sonra söküp tekrar yapacağını yazmışzın sökerken amblam kısmını sök sadece bir bakalım yakışacak mı???

En son şimşeği yaptık en zoru da şimşekle onun alt kısmındaki yuvarlak parça oldu zaten...Kırmızı hali de güzel parlak hali de...Yalnız kırmızılar birbirini tutmadığı için gündüz sırıtacağını düşünüyorum...Abi dediğin gibi orası sade olarak da olabilir...

15 gün tatilimiz var işte gündüz fırsat bulursam yapcam zaten kar falanda geliyor zor gibi...olmazsa gündüz bakarım bi çok kötü duruyorsa sökerim başka zamana kalır :)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacaksan 15 al şu combo jantları gerçekten çok güzel olurrr

Abi babam işe araçla gidiyor köylere yapılan işi kontrole falan...Kırılır lastik yarar bi sıkıntı çıkarmayım adamın başına...Öyle olmasa ben çoktan bu kadar süre uzatmazdım takardım 15" hatta yay bile alırdım...Sadece keyfi binilmiyor yani araca :( Mecburiyetten...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman 15 jant a 60 yanak yaparsın benim gibi hem konfor hemde yarılma olayı kalmaz kesinlikle sürtmede yapmazz

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi jant için sıfır lastik almak pek mantıklı değil.
bende bayağı düşünmüştüm üstündeki güzelim lastikler boşa gidecek.
ya 14 jant alacaksın ekonomik olacak ve lastikleri kullanmış olacaksın
yada lastiklerin ömrünü bitirip yeni lastik alınırken 15 jant lastik alıp geçeceksin.
en ekonomik yolu bu.
bende lastikler bitince düşüneceğim ki 1 sene daha gider benimkilerde iyi durumda.