CoRsA TEAM

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar navigasyonum gelmek üzere.. orjinal tid şapkayıda aldım.. şapkanın kenarlarında kalıcak boşlukları neyle kapatabilirim acaba fikri olan varmı?

efe forumda sertancay dı galiba senin şapkayı kullanarak navigasyon çalışması yapmıştı o da aralarını malzeme ile doldurdu onunola iletişime geç istersen

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar navigasyonum gelmek üzere.. orjinal tid şapkayıda aldım.. şapkanın kenarlarında kalıcak boşlukları neyle kapatabilirim acaba fikri olan varmı?

sendeki navigasyon kaç inçlik ki kapatma ihtiyacın var?
bildiğim 5 inç cihazlar tam oturuyor.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben orjinal tid şapkasından aldım, yani şu an tüm corsalarda olan şapkadan.. 4.3 cihaz koyucam, yanlarda boşluk kalıcak biraz..

sertana da mesaj attım ancak henüz geri dönmedi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz efenin yapacağı navigasyon çalışmasında orj,nal şapkanın içine navi yi yerleştiriecek

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASTRA_2010.JPG

ASTRA_CLASSIC_SEDAN.jpg

VECTRA_C1.jpg

ASTRA2.jpg

Bu BOD güneşlik perdelerden neden corsa c için üretilmişi yok acaba. O kadar farklı marka model varken corsa b, corsa d, vectra, astra vs gibi corsa c için yok.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sonunda spoilerim gelmiş çok heyecanlıyım ama gümrüğe girmiş sanırım yarına teslim alacağım kısmetse sonra gelsin fotolar :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali abi spoiler resmi ile ilgili attığın mesaja ne cevap geldi ?

sana gönderdiği mesajın br benzerini gönderdi adam resimde k, ürün size gelecek olan üründür diyor

bu resimden her ilandan var sizin ürettiğiniz ürünün resmini isterim dedim daha bir daha ses yokk

sunbu ( 69 )
p99.gif
cebinden_onayli_icon.gif

28-02-2011 12:03

İyi günler.İlandaki resim firmamızın yapmış olduğu gerçek ürünün resmidir.Siparişinizi bekler,hayırlı alışverişler dileriz.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sonunda spoilerim gelmiş çok heyecanlıyım ama gümrüğe girmiş sanırım yarına teslim alacağım kısmetse sonra gelsin fotolar :D

gözün aydınnn kargo gelmeyecek diye beya meraklanmıştın ama sonunda geldiii hadi bakalım ürünü alda sonra gelsin resimlerr

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gözün aydınnn kargo gelmeyecek diye beya meraklanmıştın ama sonunda geldiii hadi bakalım ürünü alda sonra gelsin resimlerr

Eywallah Ali abi satıcıda aslında hala gelmediğini öğrenince şaşırdı ve baya ortalığı ayağa kaldırmış olacak ki pazartesi gelecek dedi.Gelmedi bu gün postaneye gittim gümrük kontrolunu bekliyor dediler Yarın gel al.Sağolsun eleman ilgilendi olay tatlıya bağlandı ;)