CoRsA TEAM

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cupra lipi çok güzelmiş nerden bulabiriz arkadaşlar bunu? ama ön ek yaılırsa sanırım ön ekin altına pek iyi durmaz?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsanın orjinal lipini çıkarcaksın bu lip i takacaksın neden olmasın ki? Bence en uygunu seat servisine gitmek.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün corsa muayneden geçti..

Ağır kusur : Sol uzun far yanmıyor
Haf. kusur : sis farı çalışmıyor
Haf. kusur : plaka ampülü çalışmıyor

hemen gittim ampülü değiştirttim, geri gedim bu sefer bekle allah bekle sıra gelmiyo.. ampül sorunu :) çıkmasaydı en az 1.5 2 saat erken biticekti iş.. aklınızda olsun dörtlüleri farları falan kontrol edin.. daha önceki muaynede motor numarası okunamıyo diye bir hafif kusur ve far ayarı bozuk diye bir ağır kusurum çıkmıştı, bu sefer onlar çıkmadı

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cupra lipi çok güzelmiş nerden bulabiriz arkadaşlar bunu? ama ön ek yaılırsa sanırım ön ekin altına pek iyi durmaz?

bu lipi seat servisinden temin edebilirsin ve serviste de fazla para olmaması lazım

bugün corsa muayneden geçti..

Ağır kusur : Sol uzun far yanmıyor
Haf. kusur : sis farı çalışmıyor
Haf. kusur : plaka ampülü çalışmıyor

hemen gittim ampülü değiştirttim, geri gedim bu sefer bekle allah bekle sıra gelmiyo.. ampül sorunu :) çıkmasaydı en az 1.5 2 saat erken biticekti iş.. aklınızda olsun dörtlüleri farları falan kontrol edin.. daha önceki muaynede motor numarası okunamıyo diye bir hafif kusur ve far ayarı bozuk diye bir ağır kusurum çıkmıştı, bu sefer onlar çıkmadı

bu arada cezalarr aff omuşş mu???

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet abi.. perşembe gününe kadar görünüyodu ceza internette.. cuma bi baktım borcunuz yok diyo.. bugüne hemen randevu alıp hallettim çok şükür..

benim ceza anapara olarak 101 tl idi, ne kadarın altını siliyolar tam bilmiyorum.. egzoz muaynemide tüvtürkte yaptırdım... 25 + 4 = 29 tl

muaynede 135 ama 6 7 lira 1 aylık geçikme faizi, 1 gün bile geçse bir ay. ama allahtan az bir rakam

rot balansa bakmıyolarmış, bi de sileceklerim biraz kötüydü ama geçti.. gerçi ilk fırsatta 175 70 13 michelin lastik alcam ve de rot balans.. işe başlamayı bekliyorum elime bi para geçse neler neler yapıcam :)

neler neler derken bişey yapmıycam ben orjinal seviyorum ama, iç dış detaylı temizlik en azından , jant kapaklarının yenilenmesi :D belki elektrikli ayna projesi ve de cupra lipi olabilir.. orjianl lip biraz yamuldu zaten

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93e205d9.jpg

Resimdeki lipe 88 tl parça ücreti yazmışlar. Seat forumundan buldum 1-1.5 aylık güncel bir konu. Orda çok beğenilmiş bence çok da ilgi çeken bir lip değil.

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orj. bi araca bu şekilde lip çalışması biraz abest olur aracında en azından jant ve yay olması lazım diye düşünüyorum

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LED çalışması için görüşmeler devam ediyor. İnş. düzgün birşey yapabiliriz. 5 ledle mi yapsak 3 ledle mi ne diyorsunuz ???

Farklı dizilim şekilleri;

kombicopy.jpg

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et