CoRsA TEAM

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz o kırmızı kısımda benşm hoşuma gitmedi siyah kaplansa o kısım da daha şık dururdu

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şek olmuş seri üretibe ne zaman geçiyorsun fevzi

Uğraşılacak biryer değilmiş aslında abi çok uğraştırdı beni. Gerek yok seri üretim falan. :)

Yanarken gözüken kırmızı kısım normalde yandığında hiç dikkat çekmiyor ama fotolarda değişik durmuş haklısınız :)

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ödeme konusunda yardımı dokunacaksa paypal üzerinden ödeme alabilirim sizde extranızdan taksit yapabilirsiniz bildiğim kadarı ile bütün kartlar bu uygulamayı yapıyorlar ;)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ödeme konusunda yardımı dokunacaksa paypal üzerinden ödeme alabilirim sizde extranızdan taksit yapabilirsiniz bildiğim kadarı ile bütün kartlar bu uygulamayı yapıyorlar ;)

Ustaya spoileri verdin mi yada en son gelişme nedir :D deneme amaçlı ilk üretim ne zaman olacak :)

Pazartesi sabah Niğdede bi sürücü kursunun arabasında spoiler gördüm galiba bu irmscherdendi güzel duruyordu. Orjinal mi çakmamı bilmem ama hatları sağlamdı orjinal gibi :)

Son düzenleme:

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi çok da genel konuşmayayım ama 100 lirayı herkes gönderir tahminimce. 100 lira yani. atla deve değil :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben parayı elden veriirm celil. nerede yaptırıyorsun. çok az foruma mesaj gonderdığın için iletişim sağlayamıyoruz.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melih celil denizlide yaptırıyor galibaaa

celil bu arada cep numarana ürünğ alacak olan arkadaşlara gönder istersen taciz ederiz seni hehee